Praca KELNER Oświęcim MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OŚWIĘCIMIU

Chemików 2/a, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości Hotelu i klientów restauracji ( praca w godzinach i dniach wspólnie ustalonych z pracodawcą )

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godz.

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oświęcim

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oświęcim

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyksz. średnie, książeczka sanepidowska, znajomość języka angielskiego w stopniu słabym

Nazwa pracodawcy:
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OŚWIĘCIMIU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Chemików 2, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV NA ADRES pawel (at) mosir.oswiecim.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Oświęcim

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oświęcim

Adres strony pracodawcy: www.mosir.oswiecim.pl

Ulica pracodawcy: Chemików

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: pozostała działalność związana ze sportem

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*