Praca KELNER Nieżychowice KANTOR Dominika Odejewska

Miejsce pracy:
89-620 Nieżychowice 1, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa imprez okolicznościowych, sprzedaż w gastronomii

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nieżychowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 44.2016.RM

Nazwa pracodawcy: KANTOR Dominika Odejewska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nieżychowice

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: kantor- działalność maklerska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości hotelowych
GRYNHOFF HOTELE Sp. z o. o. Sp. K - 2016-05-12 - Mielno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

organizacja i bieżąca praca biura
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

- praca związana z utrzymaniem czystości na terenie Firmy
GI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-31 - Brusy (pomorskie)

KELNER - od 2 100 PLN

obsługa klienta
SARMATA INTERNATIONAL Sp. z o.o. - 2016-11-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

NAUCZYCIEL - od 1 800 PLN

Nauczyciel przedszkola.
Psychologiczne Studium Pomocy i Rozwoju Lucyna Borzyszkowska - 2016-08-09 - Silno (pomorskie)

KELNER - od 1 000 PLN

Sprzedaż towaru, obsługa klientów
KAWIARNIA "ADA" KANDEL BEATA - 2017-03-29 - Drezdenko (lubuskie)

obsługa gości lokalu, przygotowywanie i serwowanie napojów, dbanie o dobry wizerunek lokalu, dbanie o czystość i porządek w lokalu
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Gniezno (wielkopolskie)

kelner
Restauracja SZAFIR, Renata Pawlik - 2016-03-18 - Strzegom (dolnośląskie)

-obsługa klienta-wystawianie rachunków-przygotowywanie lokalu do przyjecia gosci-przygotowywanie zamówień i podawanie
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Pakowanie, prace produkcyjne przy świecach.
Chojnicka Spółdzielnia Socjalna - 2016-09-15 - Chojnice (pomorskie)

doświadczenie mile widziane,prawo jazdy kat. B (konieczne)chęć do pracy,miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski Restauracja Golonka w Pepitkę
MALKO Marcin Malinowski - 2016-04-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienów w restauracji
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

KIEROWCA - MECHANIK - od 1 850 PLN

rozwożenie materiałów budowlanych do klientów
Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych ZPCh Kazimierz Ginter - 2016-04-08 - Chojnice (pomorskie)

obsługa klienta, realizacja zamówień
"Grill Solo"Joanna Mańka-Sieradzka - 2017-02-06 - Sandomierz (świętokrzyskie)

obsługa kelnerska, utrzymanie porządku na sali
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kłoda (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż.
RADTKE BOGNA Sklep Spożywczo-Przemysłowy - 2016-04-01 - Leśno (pomorskie)

Obsługa gości, podawanie posiłków i napoi
Z.P.H.U. "GAMA" Anetta Marynowska - 2015-12-03 - Przytoczna (lubuskie)

w/g programu stażuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Darłowo (zachodniopomorskie)

Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, uzupełnianie asortymentu, obsługa imprez okolicznościowych.
Usługi Gastronomiczne Wynajem Pokoi Dla Firm Agnieszka Ziółkowska - 2017-02-17 - Płock (mazowieckie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

obsługa klientów restauracji, praca w ruchu ciągłym
Elektro-Dor Turystyka SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-04-28 - Opole (opolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa w jadalni
"Telewizja Polska" S.A. Ośrodek Wczasowy - 2016-05-06 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta restauracji MONIKA- Krynica Morska
P.H.U. ELŻBIETA Elżbieta Halama - 2017-02-22 - Krynica Morska (pomorskie)

KELNER - od 2 500 PLN

obsługa gości na sali konsumpcyjnej
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy BURSZTYN Wiesław Brzeski - 2017-04-04 - Jantar (pomorskie)

Sprzedaż produktów, bezpośrednia obsługa nabywców, przyjmowanie dostaw towarów, wyeksponowanie towaru, inkasowanie należności.
SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-08-18 - Chojnice (pomorskie)

obsługa gości na sali, obsługa kasy fiskalnej
Dom Wczasowy NADRZECZE Krzysztof Jóźwik - 2016-01-07 - Brok (mazowieckie)

Wybierz miejscowość