Praca KELNER/MENAGER Gdańsk "PIEKARNIA - CUKIERNIA" PELLOWSKI JAKUB PELLOWSKI

Miejsce pracy:
Długa 39, 80-844 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Dbanie o wysoki standard obsługi gości, sprządzanie ofert dla turystów, kontrola stanów magazynowych,prowadzenie portalu społeczniościowego, marketing-reklama restauracji krajach wschodnich.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/MENAGER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 25.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, 5 lat doświadczenia, znajomość obsługi MS Office, Excel, bardzo dobra znajomość języka angielskieo i ukraińskiego. Miejsce pracy: Gdańsk centrum. Kontakt telefoniczny: 602 817 027

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: "PIEKARNIA - CUKIERNIA" PELLOWSKI JAKUB PELLOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Podwale Staromiejskie 82, 80-844 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Podwale Staromiejskie

Numer budynku pracodawcy: 82

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.04.2016