Praca KELNER Lidzbark "PROFINES" Paweł Byliński

Kościelna 11, 13-230 Lidzbark, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
pomoc w wydawaniu posiłków w restauracji, utrzymywanie porządku w obiekcie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lidzbark

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: działdowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lidzbark

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Książeczka zdrowia

Nazwa pracodawcy: "PROFINES" Paweł Byliński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: działdowski

Gmina pracodawcy: Lidzbark

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark

Ulica pracodawcy: Kościelna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*