Praca KELNER Libiąż Cukiernictwo Restauracja Pokoje Gościnne NATA Eugeniusz Urbański

1 Maja 13 B, 32-590 Libiąż, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: podawanie posiłków i napojów, obsługa sali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
8-16, 14-22, na poczatek umowa na okres próbny na 3 m-ce z perspektywą stałej pracy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Libiąż

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Libiąż

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 22.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie zawodowe, książeczka SANEPID

Nazwa pracodawcy:
Cukiernictwo Restauracja Pokoje Gościnne NATA Eugeniusz Urbański

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy przesłać na adres email nata-libiaz (at) wp.pl z dopiskiem "kelner - Libiąż"

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 10-17

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Libiąż

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Libiąż

Adres strony pracodawcy: www.nata-libiaz.pl

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 13 B

Profil działalności pracodawcy:
cukiernia - wyrób i sprzedaż artykułów cukierniczych, restauracja, pokoje gościnne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.09.2016

Podobne oferty pracy

KELNER - od 12,5 PLN

obsługa klienta
P.P.H.U. ELMIR Elżbieta Osuch - 2016-11-16 - Głogów (dolnośląskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urzadzeń,kontrola jakości
ADECCO POLAND Sp. z o.o. - 2016-11-10 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER - do 13 PLN

Obsługa klienta, obsługa terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej,sprzątanie sali, obsługa ekspressu do kawy. Miejsce pracy: Wrocław ul. KotlarskaOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - SKLEP WIELOBRANŻOWY - od 1 900 PLN

sprzedaż w sklepie wielobranżowym
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER - BARMAN - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa express do kawy, obsługa zmywarki, sprzątanie, obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie deserów, soków, sałatek
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, kontakt z pracodawcą tel. 600 879 822/603 624 945
"CENTRUM KONFERENCYJNO-REKREACYJNE U.TOMASZEWSKA I. WIERZBICKA" SPÓŁKA CYWILNA - 2015-11-04 - Sierpc (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 860 PLN

sprzedaż art. budowlanych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Pałac Łomnica Sp. z o.o. - 2016-10-05 - Łomnica (dolnośląskie)

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Chabsko (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji.
HŁADKI DOMŻALSKI Spółka Jawna - 2016-01-22 - Wilkowo (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Złotoryja (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

e-mail:agraria.claudii (at) gmail.com
AGRARIA CLAUDIA - 2016-02-23 - Zakrzów (opolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 9 PLN

roznoszenie i rozwożenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Chrzanów (małopolskie)

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Wojciechów (lubelskie)

kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Żywiec (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

rozwożenie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Libiąż (małopolskie)

APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH - od 1 850 PLN

nadzorowanie procesami chemicznymi, obsługa procesów technologicznych oraz aparatury urzadzeń instalacji olejowej
EUROBAC Sp. z o.o. - 2016-03-24 - Trzebinia (małopolskie)

KELNER - od 7 PLN

Obsługa gości restauracji, przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków
KATARZYNA SKÓRKA - 2016-01-22 - Kraków (małopolskie)

KELNER - od 8 PLN

Przygotowanie sali, obsługa gości
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gajczyna"/Joanna Martirosjan - 2016-04-18 - Małochwiej Duży (lubelskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

montaż konstrukcji stalowych, rurociągów
NAFTOMONTAŻ SERWIS Sp. z o.o. - 2016-09-29 - Trzebinia (małopolskie)

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

badanie potrzeb klienta,przygotowanie ofert handlowych,sprzedaż oferowanego produktu,wystawianie faktur,nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z nowymi klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Trzebinia (małopolskie)

Obsługa klientów w restauracji hotelu.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wrocław (dolnośląskie)

Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; książeczka sanepidowska; jedna zmiana w godz. 11-21, w weekendy 10-21; miejsce pracy: Rachowice
"GASTRONOMIK" PŁOWIEC RENATA - 2016-09-15 - Rachowice (śląskie)

obsługa klienta detalicznego poprzez transport art. spoż. z hurtowni do sklepu
ART-MLECZ J.Okoczuk Sp. Jawna - 2016-06-06 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klientów, proponowanie potraw, przyjmowanie zamówień, praca w zespoleI zmiana 10:00-18:00II zmiana 15:00-23:00restauracja WARKA
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Mielec (podkarpackie)

obsługa klienta w restauracji
Firma Handlowo-Gastronomiczna Katarzyna Lewandowska - 2016-08-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

kelner
"Elbest" sp. z o.o. Hotel "Krynica" - 2015-12-01 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

OPERATOR SPALARNI - od 1 850 PLN

załadunek pieca, kontrola parametrów pieca
TERMO EKO ENERGIA Sp. z o.o. - 2016-06-08 - Chrzanów (małopolskie)