Praca KELNER Łęczyca "VENEZIA"Teresa Zawadzka

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 7 - 9 PLN

Zakres obowiązków: obsługa imprez

Data publikacji: 2016-05-13

Lokalizacja: Łęczyca (łódzkie)

Pracodawca: "VENEZIA"Teresa Zawadzka

Miejsce pracy:
Polna 1, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 7 - 9 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagordzenie od 7 do 9 złotcy brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 7 - 9 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: "VENEZIA"Teresa Zawadzka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy (MK)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: Polna

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*