Praca KELNER Krynica-Zdrój Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PHU "Hatron Electronic"

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 10 PLN

Zakres obowiązków: Kelner

Data publikacji: 2016-07-18

Lokalizacja: Krynica-Zdrój (małopolskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PHU "Hatron Electronic"

Zielona 9, 33-380 Krynica-Zdrój, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PHU "Hatron Electronic"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Krynica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krynica-Zdrój

Ulica pracodawcy: Zielona

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
produkcja elementów elektronicznych, ośrodek wczasowy

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.07.2016