Praca KELNER/ KELNERKA Wapowce kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Wapowce, powiat: przemyski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie miesięczne

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/ KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wapowce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przemyski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: pracy w zespole

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: szybkiego uczenia się

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie i aktualne badania sanepidu.Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaradność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl

Okrzei 2, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: zgłoszenie do MBP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*