Praca KELNER/KELNERKA Rewal VITAL RESORTS Michael Krull

Klifowa 34, 72-344 Rewal, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Całoroczny ośrodek wczasowy w Rewalu szuka doświadczonych osób na stanowisko Kelnerki/Kelnera.Zakres obowiązków:- obsługa bieżąca gości- przygotowanie napojów ciepłych i zimnych, w tym drinków (możliwość przyuczenia)- polerowanie szkła- utrzymanie porządku w restauracjiCharakter zmian i godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcąWymiar czasu pracy: 1/1

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wysokość wynagrodzenia brutto: 2000 zł

Nazwa stanowiska: KELNER/KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rewal

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rewal

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: VITAL RESORTS Michael Krull

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
a) poziom wykształcenia: minimum średnied) doświadczenie zawodowe: mile widzianee) znajomość języków obcychz określeniem poziomu znajomości: mile widziana znajomość języka niemieckiego

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Rewal

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rewal

Ulica pracodawcy: Klifowa

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*