Praca KELNER/KA Szczecno RESTAURACJA "La Cucina Italiana" Barbara Chrobot

Szczecno 162C, 26-015 Szczecno, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Daleszyce

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka zdrowia

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
uczciwość, skuteczność, dyspozycyjność, komunikatywność

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Obsługa klienta,doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy:
RESTAURACJA "La Cucina Italiana" Barbara Chrobot

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Ściegiennego 38, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt tel; 508292408 e-mail; biuro (at) la-cucina.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Ściegiennego

Numer budynku pracodawcy: 38

Profil działalności pracodawcy:
restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*