Praca KELNER/KA Radzionków kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Radzionków, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa kawiarni

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7 zł brutto/godz.

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radzionków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana książeczka SANEPID, mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Radzionków

Kużaja 19, 41-922 Radzionków, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Radzionków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radzionków

Ulica pracodawcy: Kużaja

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: Kawiarnia

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Radzionków

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*