Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Zawada Przeds. Remontowo-Budowlane A-Z ELEKTRYKA G. Leszczyński

Miejsce pracy:
28-230 Zawada 26, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac montażowych (instalacje kablowe, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawada

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Połaniec

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
kwalifikacje "E" w zakresie urządz elektr i instal (wymagany staż - lata: 1)

Nazwa pracodawcy:
Przeds. Remontowo-Budowlane A-Z ELEKTRYKA G. Leszczyński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: staszowski

Gmina pracodawcy: Połaniec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawada

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 3 000 PLN

Montaż instalacji elektrycznych
Firma "EXPERT" Marek Główczyk - 2016-08-26 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

doświadczenie 1 rok w przygotowaniu posiłków kuchni polskiej oraz pizzy
DK Projekt Darowski Krzysztof - 2016-10-07 - Staszów (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 2 200 PLN

dozór magazynu, rozwózka towaru
NOWAX Spółka Jawna S.Nowak, A.Nowak - 2016-05-19 - Staszów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskjalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Staszów (świętokrzyskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - 2 000 - 3 500 PLN

szalowanie i betonowanie konstrukcji monolitycznych zgodnie z projektem
LUKAS-BUD Usługi Budowlane Łukasz Śledź - 2016-09-07 - Wagnerówka (świętokrzyskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

Pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Osiek (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Sztombergi (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Tychy (śląskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 1 850 PLN

monter okien i drzwi PCV
Hurtownia "SOKÓŁ III" Sławomir Gaweł - 2016-06-08 - Staszów (świętokrzyskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Składanie mebli kuchennych, pokojowych
Firma Handlowo Przemysłowa "DREWBUD" - 2016-09-07 - Staszów (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Staszów (świętokrzyskie)

WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, KUCIE, WIERCENIE, UKŁADANIE KABLI I PRZEWODÓW, PODŁĄCZENIA SPRZĘTU, SKŁADANIE ROZDZIELNI, WYKONYWANIE KOREKT W DOKUMENTACJI;
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA- UBEZPIECZENIA - od 1 850 PLN

doradztwo w sprawie ubezpieczeń
P.H.U Dariusz Chabrowski - 2016-05-06 - Staszów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, rozładunek towaru, uzupełnianie towaru na półkach. Kontakt tel. 512 436 902
OFI - Detal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - 2016-04-20 - Szydłów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - do 1 850 PLN

ochrona mienia powierzonego obiektu
PU "JAREXS" sp. z oo w Legnicy oddział Podkarpacki - 2015-12-03 - Oleśnica (świętokrzyskie)

KSIĘGOWA - 1 850 - 2 500 PLN

prowadzenie małej księgowości, rozliczenia, kakulacje, zamówienia
Pałac Łazienkowski Dariusz Chałoński - 2016-03-23 - Staszów (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 100 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Leszczydół-Nowiny (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Osiek (świętokrzyskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

Formowanie i wypiek ciasta.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Staszów (świętokrzyskie)

prefabrykacja szaf sterujących, montaż tras kablowych
ELEKTROTECHNIKA SPÓŁKA CYWILNA SŁAWOMIR GRACZYK MARCIN KAMYK JACEK WÓJCIK - 2016-10-06 - Toporów (łódzkie)

przygotowywanie posiłków
Firma Handlowa "Jezierski" Włodzimierz Jezierski - 2016-03-22 - Korytnica (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klienta na podjeździe jak również na stanowisku kasowym, oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgdnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość
SOMA Sp. z o. o. -PKN ORLEN Stacja Paliw w Osieku - 2016-07-20 - Osiek (świętokrzyskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków.

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji handlowej.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kłoda (świętokrzyskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI +NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE - od 503 PLN

nauczyciel techniki - 3 godznauczyciel wychowania do życia w rodzinie - 1 godz
Publiczna Szkoła Podstawowa Pliskowola - 2016-08-09 - Pliskowola (świętokrzyskie)

DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW - od 2 000 PLN

przeprowadzanie badań technicznych samochodów, naprawa aut
Przemysław Zamiela Auto - 2016-02-26 - Kiełczyna (świętokrzyskie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW - 997,4 PLN

montaż rowerów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Staszów (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed