Praca KELNER Kielce ZPC "ZŁOTY KŁOS" Spółka Jawna, Os. Barwinek 28 Kielce

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości indywidualnych, śniadań, obsługa bankietów

Data publikacji: 2016-01-27

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: ZPC "ZŁOTY KŁOS" Spółka Jawna, Os. Barwinek 28 Kielce

SZCZEPANIAKA 42, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości indywidualnych, śniadań, obsługa bankietów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie mile widziane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: zdyscyplinowanie, chęć do pracy

Nazwa pracodawcy:
ZPC "ZŁOTY KŁOS" Spółka Jawna, Os. Barwinek 28 Kielce

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: SZCZEPANIAKA

Numer budynku pracodawcy: 42

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*