Praca KELNER Iława MIK Małgorzata Grabowska Grand Hotel Tiffi Iława

Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 10,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
10,50 zł brutto ( liczba godzin w zależności od zleceń0

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 10,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Brak możliwości ustalenia ile godzin w miesiacu osoba będzie pracowała ( w zależności od zleceń). Kontakt osobisty lub e-mail: rekrutacja-grandhotel (at) tiffi.com

Nazwa pracodawcy:
MIK Małgorzata Grabowska Grand Hotel Tiffi Iława

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wojciechów-Kolonia Piąta (lubelskie)

KELNER - od 12 PLN

- bezpośrednia obsługa klientów,- kompetentna uprzejma postawa wobec klientów,- scisła wspólpraca z personelem,- dbanie o dobry wizerunek firmy.dbałość o estetykę na stanowisku pracy.
Powiatowy Park Rozwoju Sp. z o.o. - 2016-04-29 - Wieliczka (małopolskie)

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Czarnków (wielkopolskie)

Przyjmowanie zamówień i należności, obsługa klienta, podawanie jedzenia, sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Legionowo (mazowieckie)

PRACOWNIK DO WYKAŃCZANIA WNĘTRZ I ELEWACJI - do 1 850 PLN

tynkowanie, malowanie, szpachlowanie, układanie glazury, prace przy elewacji
Rem-Tom Tomasz Treder - 2016-07-21 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa gości w restauracji Karczma Pod Gołębiem, kasy fiskalnej
SD Company Sara Dewerenda - 2017-03-30 - Zławieś Wielka (kujawsko-pomorskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Mielec (podkarpackie)

Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wróblew (łódzkie)

KELNER - od 13 PLN

Zgodny z oferowanym stanowiskiem. wymagane doświadczenie, książeczka sanepidu. Praca na jedną zmianę 12-22
Spacerowa 21 - 2017-04-12 - Mysłowice (śląskie)

KELNER - od 2 500 PLN

serwowanie przygotowanych dań, przyjmowanie zamówień i uwag gości restauracji, ustawianie zastawy na stołach
PHU Martom Traveland Sp. z o.o Hotel Anders - 2016-04-08 - Stare Jabłonki (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienta restauracji MONIKA- Krynica Morska
P.H.U. ELŻBIETA Elżbieta Halama - 2017-02-22 - Krynica Morska (pomorskie)

MONTER BALUSTRAD - do 1 850 PLN

prace monterskie balustrad
PRYMET Bogusław Pryba - 2015-11-19 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta
P.H.U. ''KONTRAST'' STANISŁAWA SZULC - 2016-04-29 - Ińsko (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 13 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, sprzątanie, zmywanie
MIK Małgorzata Grabowska - 2017-01-18 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Według stanowiska - obsługa klientów, wydawanie posiłków, dbanie o salę restauracyjną
ROBERT WĄSOWICZ KUCHNIA STAROPOLSKA "U BABCI MALINY", WILLA "U BABCI MALINY" - 2016-01-11 - Kraków (małopolskie)

Obsługa gości
USŁUGI REKLAMOWE Maria Kołata - 2016-03-23 - Karwia (pomorskie)

obsługa gości
"SPORTING" Bogusław Mamiński - 2017-04-07 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DRUKARNI - 1 000 - 1 850 PLN

składanie papieru, zwijanie papieru w harmonijkę
FS Opakowania Michalina Lewandowska - 2016-06-09 - Iława (warmińsko-mazurskie)

BRYGADZISTA W PRZEMYŚLE DRZEWNYM - 2 600 - 3 800 PLN

wyznaczenie prac podległym pracownikom, kontrola pracy, kontrola jakości produktów, rozliczanie pracowników z powierzonej pracy
Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowe Skrzat Sp. Z.O.O. - 2017-02-03 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 000 PLN

Zgodne ze stanowiskiem.
IRENA STEBLECKA - 2017-02-14 - Cieszków (dolnośląskie)

KOORDYNATOR SKLEPÓW FIRMOWYCH - od 1 850 PLN

Analiza sprzedaży, prognozowanie popytu, motywowanie pracowników,
Firma Produkcyjno-Handlowa Krzysztof Kłosowski - 2016-06-07 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ-POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, prace pomocnicze w kuchni
Karczma Łabędź Wojenkowski Łukasz - 2016-02-19 - Nowa Wieś (warmińsko-mazurskie)

Prace kelnera
Hotel "PEKIN" i Restauracja Chińska PEKIN - 2016-05-06 - Władysławowo (pomorskie)

KELNER* - od 2 300 PLN

obsługa klientów
Bałtycka Rybka Spółka Cywilna - 2016-08-10 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 100 PLN

SARMATA INTERNATIONAL Sp. z o.o. - 2016-11-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

kelner obsłiuga klienta(15-21)
F.H.U. "Gielarek" Mirosław Gielarek - 2017-02-23 - Grębów (podkarpackie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

zgoenie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Wolbrom (małopolskie)

Wybierz miejscowość