Praca KELNERKA Czeladź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
kontakt z klientem, przedstawianie oferty, przyjmowanie zamówień, obsługa gości-podawanie pokarmów, realizacja zamówień, konwersacja z klientem, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości w miejscu pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czeladź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Profil działalności pracodawcy: hotel oraz restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TONY - od 2 000 PLN

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Mikołów (śląskie)

POMOCNIK KAMIENIARZA (N) - od 1 850 PLN

pomocnik kamieniarza
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wołomin (mazowieckie)

TECHNIK FIZJOTERAPII - od 1 850 PLN

1.rehabilitacja mieszkańców2. wykonywanie ćwiczeń i zabiegów wg zaleceń lekarza3. mobilizowanie mieszkańców do ćwiczeń oraz ogólnej aktywności ruchowej4. prowadzenie codziennej gimnastyki z Mieszkańcami
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kamińsk (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

POWER ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

przygotowywanie ścian do wykonywania gładzi gipsowych, kładzenie gładzi i malowanie, układanie glazury na podłogach garażu i pomieszczeń technicznych, wykonywanie robót betonowych i murarskich przy wznoszeniu budynków jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Brzeg (opolskie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 850 PLN

praca w pizzerii
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Lębork (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ (ARABSKIEJ I TURECKIEJ) - od 2 100 PLN

Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie potraw kuchni tureckiej i arabskiej. Poziom wykształcenia średnie zawodowe kierunkowe gastronomiczne; umiejętności gastronomiczne znajomość kuchni arabskiej i tureckiej; uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wyksz. średnie handlowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - do 1 760 PLN

Wykztałcenie zawodowe; prawo jazdy kat. B; pomoc przy kryciu dachów; jedna zmiana; umowa zlecenie; miejsce pracy: teren Polski;
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (Z) - od 1 850 PLN

Pracownik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tarnów (małopolskie)

ELEKTRYK (STAŻ) - 997,4 PLN

prace instalacyjno-montażowe oraz konserwacyjno-naprawcze instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Polkowice (dolnośląskie)

OPERATOR LINII REGRANULACYJNEJ - do 1 850 PLN

- nadzór nad przebiegiem procesu regranulacji tworzyw sztucznych, - nadzór nad urządzeniami i maszynami wchodzącymi w skład linii technologicznej
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPAWACZ - od 12 PLN

Spawanie metalowych profili
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Częstochowa (śląskie)

NUCZYCIEL - WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ - od 781,15 PLN

prowadzenie zajęć świetlicowych, sprawowanie opieki na dziećmi w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Brzozowica Duża (lubelskie)

AUDYTOR ENERGETYCZNY - od 1 750 PLN

Ocena i analiza aktualnego stanu pozyskiwania energii, jej użytkowania w badanym obiekcieoraz wskazanie potencjalnych możliwości i obszrów porpawy i racjonalizacji tego stanu. Opracowanie zakresu i parametrów technicznych oraz ekonomicznych przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, ze wskazaniem rozwiązania optymalnego , w szczególności z punktu widzenia kosztów realizacji tego przedsięwzięcia oraz oszczędności energiisporządzania audytów dla beneficjentów programów współfinansowanych z eśrodków Unii Europejskiej. Umiejętności:1) Obsługa komputeraoraz programu Office 2) Obsługa programu Auto_Cad , NetSan, oraz OZC Purmo3) Obsługa urządzeń biurowych4) Ocena i analiza aktualnego stanu pozyskiwania energii, jej użytkowania w badanym obiekcie oraz wskazania po tencjalnych możliwości i obszarów poprawy i racjonalizacji tego stanu.5) Opracowanie zakresu i parametrów technicznych oraz ekonomicznych przedsięwzięcia termomodernizacyjnego , ze wskazaniem rozwiązania optymalnego , w szzcególności z punktu widzenia kosztów realizacji tego przedsięwzięcia oraz oszczędności energii,6) Sporządzanie audytów dla beneficjentów programów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej Uprawnienia: 1) wpis do Centralnego Rejestru charakterystyki energetycznej budynków wykazu osób uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energrtycznej2) dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresieaudytu energetycznego
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Grzybno (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Kołki (zachodniopomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

ubezpieczenia
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Suwałki (podlaskie)

Sprzedaz asortymentu sklepu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Nowy Targ (małopolskie)

OPERATOR PLOTERA PLAZMOWEGO - od 1 850 PLN

Operator maszyny
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Głogówek (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łobez (zachodniopomorskie)

STARSZY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - 6 000 - 14 000 PLN

-produkuje testy techniczne,testy biznesowe-zbieranie i dokumentowanie wymagań-konfiguruje środowisko-bierze udział w projektowaniu,kodowaniu i wykonaniu zautomatyzowanych skryptów testowych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zabierzów (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY W ZABUDOWIE KUCHENNEJ - od 1 850 PLN

Wycinanie elementów drewnianych, łączenie na klej, śruby, gwoździ, zszywki, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie, lakierowanie, bejcowanie, montowanie mebli w zabudowie u klienta. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, staż pracy - min. 1 rok doświadczenia jako stolarz mebli kuchennych. Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna, zdolności matematyczne, znajomość geometrii, rysunków technicznych, dokładność cierpliwość, bardzo dobry stan zdrowia, bardzo dobry wzrok, umiejętność rozróżniania barw, znajomość sztuki lakierowania, znajomość i obsługa elektronarzędzi oraz profesjonalnych maszyn stolarskich.Pracodawca prosi umowić się na spotkanie osobiste pod nr. tel. 725-932-620. CV, list motywacyjny, pisemne referencje oraz świadectwa z poprzednich miejsc zatrudnienia proszę zabrać z sobą na spotkanie z pracodawca lub przesłać przed osobistym spotkaniem z pracodawcą na adres e-mail: szczepaniak.monika (at) gmail.com
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Bieszkowice (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wrzosowa (śląskie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Bielawa (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed