Praca KELNER Iława Firma Gastronomiczno - Eventowa

Niepodległości 1i, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości, przygotowywanie drinków, sprzątanie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 11 - 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11 zł brutto - 13 zł brutto

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 11 - 13 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: badania sanepidowskie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Kontakt osobisty.

Nazwa pracodawcy: Firma Gastronomiczno - Eventowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 1i

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*