Praca KELNER Głogów Zespół Pałacowo-Parkowy im. Jana Witkowskiego, Magdalena Witkowska

Kotlarska 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, przygotowywanie kawy, lodów, ciast itp., obsługa sali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: brak

Nazwa pracodawcy:
Zespół Pałacowo-Parkowy im. Jana Witkowskiego, Magdalena Witkowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 11-21

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Kotlarska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zduńska Wola (łódzkie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa stolików, dbanie o czystość lokalu.
Agroturystyka "Przysiółek Kresy" Paulina Pilińska - 2017-02-22 - Parzno (łódzkie)

KIEROWCA - MECHANIK W PRZEWOZACH MIĘDZYNARODOWYCH - 4 000 - 6 000 PLN

Przewóz towarów w przewozach międzynarodowych
Transport Drogowy Towarowy Krajowy Międzynarodowy Wacław Kolendo - 2016-08-23 - Głogów (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługą klientów w zakresie prawidłowego naliczania należności za kupowane towary,czynności związane z realizacją płatności gotówkowych i bezgotówkowych
Kowalczyk-Serby Sp. z o. o. - 2016-04-13 - Serby (dolnośląskie)

KELNER - 1 850 - 2 200 PLN

obsługa Gości punktów gastronomicznych w hotelu w zgodzie ze standardami Hotelu, nawiązywanie pozytywnych relacji z gośćmi, przyjmowanie i sprawna realizacja zamówień, dbanie o estetykę i czystość punktu gastronomicznego
ARCHE Sp. z o. o. - 2015-12-16 - Janów Podlaski (lubelskie)

KELNER - od 2 300 PLN

Obsługa klienta
VENETO Rafał Habdas - 2016-03-11 - Jastarnia (pomorskie)

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - od 1 900 PLN

opieka nad dziećmi przebywającymi na świetlicy, prowadzenie kół zainteresowań, opieka na wycieczkach, podczas obiadów, prowadzenie zajęć na świetlicy oraz podczas zastępstw, utrzymywanie porzadku w miejscu pracy, dyżury, prowadzenie obowiązującej dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Głogów (dolnośląskie)

obsługa gości
PROFILAKTYCZNY DOM ZDROWIA - 2017-03-21 - Jurata (pomorskie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Olkusz (małopolskie)

MECHANIK - 1 850 - 2 500 PLN

naprawa i konserwacja wózków widłowych
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wilków (dolnośląskie)

KELNER - od 12 PLN

Obsługa klienta na sali, obsługa wesel, imprez okolicznościowych itp.
Zajazd "U Krystyny", Krystyna Rzemińska - 2016-06-13 - Ptaszkowa (małopolskie)

Obsługa kelnerska kuracjuszy.
Sanatorium Uzdrowiskowe Astoria s.c. K. Baran, L. Załucka, Ł. Baran - 2016-10-07 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
Działa Sławomir - 2016-08-03 - Wadowice (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umówionych przez dział CALL CENTER
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Głogów (dolnośląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Obsługa konsumentów.Umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące.Równoważny system czasu pracy, zmiany w zakresie godzin 6.00-4.00Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
OGÓLNOKRAJOWA SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA "GROMADA" - 2015-12-01 - Piła (wielkopolskie)

Obsługa klientów restauracji
LENA HELENA ŚLIWKA - 2016-04-14 - Janowiec (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

praca w skl. spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Głogów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Jerzmanowa (dolnośląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 925 PLN

fryzjerstwo damsko-męskie
Salon Fryzjerski STYL Aneta Makarewicz - 2016-09-21 - Głogów (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty murarskie, wykończeniowe, tynki, regipsy, roboty dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Głogów (dolnośląskie)

obsługa konsumenta w restauracji Palmiarnia
"ZIELONOGÓRSKIE ZAKŁADY USŁUG MIEJSKICH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-12 - Zielona Góra (lubuskie)

Obsługa gości, przyjmowanie i wydawanie zamówień, dbanie o salę sprzedażową.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Zabierzów (małopolskie)

Obsługa klienta restauracji, utrzymanie cztstości na stłach i w sali, robienie kawy, drinków, znajomość karty menu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, książeczka sanepid
DHAKA FOOD SERVICE MD. RUBEL HOSSAIN - 2017-03-31 - Krotoszyn (wielkopolskie)