Praca KELNER-BARMAN Lubin PIZZERIA- MURPHY'S BERNADETTA KACZMARCZYK

Henryka Sienkiewicza 1, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta przy barze

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 13 zł brutto/ godz.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1 rok doświadczenia w zawodzie, gotowość do pracy zmianowej, pozytywne nastawienie do pracy i ludzi

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PIZZERIA- MURPHY'S BERNADETTA KACZMARCZYK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Henryka Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*