Praca KELNER-BARMAN - 1227 Świdnica "JAWA" J. JANOWSKI W. WALUSZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Pionierów 20, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości reastauracji hotelowej, nakrywanie stołów, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie posiłków, realizowanie płatności, obsługa programu komputerowego, obsługa imprez zorganizowanych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN - 1227

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, schludny wygląd, wysoka kultura osobista, j.angielski - komunikatywny

Nazwa pracodawcy: "JAWA" J. JANOWSKI W. WALUSZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Adres strony pracodawcy: http://www.park-hotel.com.pl/

Ulica pracodawcy: Pionierów

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy: hotel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*