Praca KELNER-BARMAN Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klienta, dbanie o porządek

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wysoka kultura osobista, znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: dod. Restauracja MODOSA E-g, ul. Rzeźnicka 9A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

LAKIERNIK SAMOCHODOWY (WYKONYWANIE PROJEKTÓW ARTYSTYCZNYCH) - od 1 000 PLN

Szpachlowanie, polerowanie, szlifowanie powierzchni samochodów, przygotowanie lakierów oraz elementów do lakierowania, tworzenie rysunkow dla dekoracji samochodów, przenoszenie stworzonych szkiców do powierzchni samochodów za pomocą aerografu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kraków (małopolskie)

MALARZ-TAPECIARZ - 997,4 PLN

przygotowanie ścian, szlifów do malowania,tapetowania poprzez gruntowanie, skrobanie, nakładanie gładzi, szlifowanie gładzimalowanie elewacji z rusztowania
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa klienta,kasy fiskalnej i terminala
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kłaj (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów,
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kwidzyn (pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

mycie, strzyzenie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

Weryfikacja listy obecności.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

URZĘDNIK UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH - 997,4 PLN

Urzędnik ubezpieczeń społecznych
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków w szkole
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ruda Śląska (śląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DYREKTORA - od 3 400 PLN

prowadzenie terminarza, organizowanie, uzgadnianie czasu pracy dyrektora, organizowanie podróży służbowych dyrektora, organizowanie i obsługa spotkań, konferencji, obsługa nowych klientów m. in. z terenów Azji: Pakistanu i Indii
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 200 PLN

Ścielenie łóżek, sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS. ARCHIWIZACJI - od 1 850 PLN

Skanowanie dokumentów przeznaczonych do archiwizacji, nauka sprawdzania dokumentów pod względem właściwego opatrzenia podpisami, wpinanie dokumentów do teczek, segregatorów, wykonywanie estetycznych opisów zakładanych teczek, segregatorów, wydawanie dokumentacji upawnionym osobom.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

PRACOWNIK KANCELARYJNY
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Lubań (dolnośląskie)

OSOBA WYKONUJĄCA CZYNNOŚCI AGENCYJNE - od 1 850 PLN

praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera, przygotowywanie ofert, rozliczenia i analizy
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Bielsko-Biała (śląskie)

MAGAZYNIER - do 2 100 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, przyjmowanie towarów do magazynu, sporządanie odpowiedniej dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszczanie i ukladanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, czynny udział w inwentaryzacyjnych, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych , wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów. Elementy do okien.jedna zmiana, 8:00-16:00, umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Staż dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, art 49 pkt 2-6
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace na linii (rozbiór drobiu)
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Dunaj (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie mebli wg wzoru
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gniezno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

skierowanie do pracy, dowód osobisty
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Żuromin (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - do 1 900 PLN

PRACA Z DZIEĆMI W PRZEDSZKOLU W GODZ. 78-16, ZNAJOMOŚC METODY MONTESORII, REALIZOWANIE PODSTAWY PROGRAMOWEJ MEN, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, DOŚWIADCZENEI MIN. 3 MISIĄCE,
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER -30 - od 1 850 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Trzemeszno (wielkopolskie)

PEDAGOG SZKOLNY - 2 265 - 3 109 PLN

udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, diagnozowanie środowiska ucznia, organizowanie różnych form pomocy
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - od 925 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Rycerka Dolna (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

przewóz materiałów sypkich na terenie Polski, wyjazdy tygodniowe, weekendy wolne
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Emilia (łódzkie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - 30 - od 1 850 PLN

łączenie elementów mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wągrowiec (wielkopolskie)

Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Połaniec (świętokrzyskie)