Praca KELNER-BARMAN Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klienta, dbanie o porządek

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wysoka kultura osobista, znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: dod. Restauracja MODOSA E-g, ul. Rzeźnicka 9A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kalisz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 1 950 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów za pomocą dokumentacji rozchodowej, układanie i sortowanie towarów, utrzymywanie powierzchni magazynowej w należytym porządku
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Złotów (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

podawanie posiłków, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Węgierska Górka (śląskie)

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Puńsk (podlaskie)

MŁODSZA KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

segregowanie dokumentów według ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie danych, obsługa programu finansowo-księgowego Comarch ERP Optima, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji VAT i PIT
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Bochnia (małopolskie)

POSADZKARZ / PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Układanie posadzek żywicznych lub betonowych, prace pomocnicze na budowie. Praca na terenie woj. małopolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT D/S SPRZEDAŻY WYCIECZEK - 997,4 PLN

Zapoznanie się z pracą w biurze podróży, nauka czytania katalogów biur podróży, praca na systemach rezerwacyjnych, obsługa klienta, sprzedaż wycieczek.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Barlinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Śniaty (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy malowaniu,szpachlowaniu.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Konin (wielkopolskie)

PRZETWÓRCA RYBY - PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Przygotowywanie surowców do produkcji przetworów rybnych, czynności związane z obróbką ryb, czyszczeniem , patroszeniem, odgławianiem, odgardlaniem, filetowaniem, trymowaniem, odskórzaniem, procjowaniem oraz rozdrabianiem ryb
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Maszkowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

cięcie opon, przygotowanie wsadu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Wilków (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Wykonywanie pracy zgodnie z zasadmi techniki obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 125 PLN

Obsługa maszyn, dokładanie surowca do maszyny, dbałośc o zachowanie standardów jakościowych zgodnych ze specyfikacją produkcji.Termin rozpoczęcia zatrudnienia ustalalny indywidualnie z kandydatem.Zgłoszenia osobiste (Cv składanane w biurze Manpower ul. Dąbrowskiego 238 od ul. Technicznej).
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

obsługa bezpośrednia sprzedaży, doradztwo, obsługa klienta, poszukiwanie nowych rynków zbytu, pozyskiwanie nowych klientów, analiza potrzeb i oczekiwań, prowadzenie bieżących rozliczeń z dystrybutorami towarów z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Jabłonowo (mazowieckie)

ASYSTENT ELEKTRYKA BUDOWLANEGO - od 925 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; kontrolowanie funkcjonalnościinstalacji, usuwanie usterek; przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych;wykonywanie pomiarów pomontażowych (odbiorczych) instalacji elektrycznych; wykonywanie drobnychprac montersko-ślusarskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich, umiejętność czytaniaschematów technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ I WĘDLINIARSKIEJ - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów mięsno - wędliniarskichutrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Chorzów (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Białystok (podlaskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Radomin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 12 PLN

Kompletacja towaru wg. rozpisów, obsługa skanera magazynowego, obsługa wózka widłowego. Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w pracy na magazynie, wymagane uprawnienia na wózek widłowy oraz książeczka sanepidu, umiejętność obsługi skanera.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Mysłowice (śląskie)

SPECJALISTA IT Z JĘZYKIEM TURECKIM I JĘZYKIEM ANGIELSKIM - od 2 000 PLN

Kierowanie działem wsparcia informatycznego.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - do 13 PLN

- dbanie o porządek w magazynie, - rozładunek i załadunek towarów. Dyspozycyjność w godz.: 6:30-19:00. Około 160 godzin miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Nowa Wieś Wrocławska (dolnośląskie)

STAŻYSTA - REFERENT - 997,4 PLN

obsługa korespondencji wychodzącej, zapoznanie się z podstawowymi przepisami prawnymi, zapoznanie się z procedurami administracyjnymi
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pszczyna (śląskie)

DEKORATOR ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

Dekorator wyrobów cukierniczychCafe Carte d'Or - lodziarnio-kawiarnia przy fontannie
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA-STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

INFORMATYK - do 1 850 PLN

PRACE INFORMATYKA
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

MONTER REKLAM - od 2 200 PLN

MONTAŻ REKLAM
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Lubin (dolnośląskie)