Praca KASJER /SPRZEDAWCALOKALIZACJA:ŁUŻYCKA,NA KOZŁÓWCE, KOMUNY PARYSKIEJ, HYNKA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER /SPRZEDAWCALOKALIZACJA:ŁUŻYCKA,NA KOZŁÓWCE, KOMUNY PARYSKIEJ, HYNKA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta ,kasy

Data publikacji: 2016-02-19

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
KASJER /SPRZEDAWCALOKALIZACJA:ŁUŻYCKA,NA KOZŁÓWCE, KOMUNY PARYSKIEJ, HYNKA

Data zakończenia pracy: 01.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęć do pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO CE - do 1 850 PLN

obsluga pojazdu ciężarowego; przewóz materiałów
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Chorzów (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przyjmwoanie i łączenie rozmów telefonicznych, kontrolwoanie kontrolwoanie ruchu osobowego
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Sztum (pomorskie)

SPRZEDAWCA (30-) - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z projektem
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Łabiszyn (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK II STOPNIA REALZUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie zadań ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wilga (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Głogówek (opolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Olkusz (małopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie pokryć dachowych i obróbek blacharskich
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gądkowice (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FLORYSTA/SPRZEDAWCA - od 2 300 PLN

przygotowanie towaru do sprzedaży , sprzedaż kwiatów, towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wisła (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (Z) - do 1 850 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Tarnów (małopolskie)

MAGAZYNIER WYSOKIEGO SKŁADU - od 12,5 PLN

- kompleksowe prace związane z obsługą magazynu,- obsługa wózka widłowego wysoki skład,- odpowiednie rozmieszczanie i układanie towarów w magazynie,- obsługa skanera,- udział w inwentaryzacjach magazynu,- dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Pszczyna (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Pion Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Śrem (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Myślenice (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻĄROWEGO - od 2 000 PLN

transport towarów na terenie Unii Europejskiej i Europy Wschodniej
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Witaszewice (łódzkie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Pleszew (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

-prace gospodarcze,-pomocnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Śledziejowice (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

praca przy sadzeniu drzew, wycinanie drzew
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Okalewko (kujawsko-pomorskie)

SALOWA - do 1 850 PLN

Utrzymanie czystości na szpitalnym oddziale ratunkowym, transport pacjentów, sprzętu medycznego, meateriałów do badań laboratoryjnych i histopatologicznych, transport bielizny brudnej i odbiór bielizny czystej, transport posiłków, transport odpadów. Dwie zmiany, ruch ciągły, pełny wymiar czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 2 100 PLN

obsługa maszyn piorących chemicznych tunelu, linii do prasowania
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa dokumentów,
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Michałów-Reginów (mazowieckie)

STARSZA KSIĘGOWA - od 3 600 PLN

Księgowanie faktur, prowadzenie rachunków klientów białoruskojęzycznych.Wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość j. angielskiego i białoruskiego w stopniu dobrym.Umowa o pracę na czas określony -3 lata.Zakwaterowanie we własnym zakresie.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Czarnia (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Dobiegniew (lubuskie)