Praca KASJER/SPRZEDAWCA Wolbrom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wolbrom, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: praca na kasie, obsługa klienta, fakturowanie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolbrom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Sienkiewicza 27, 32-200 Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: miechowski

Gmina pracodawcy: Miechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Miechów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczo przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - SPEDYTOR - od 3 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość język niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Zakres obowiązków: szukanie potencjalnych klientów, organizacja transportów, sporządzanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Krotoszyn (wielkopolskie)

POMOCNIK KSIĘGOWEJ - od 1 000 PLN

przygotowanie dokumentów do księgowani, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER SYSTEMÓW IT, MŁODSZY MENEDŻER - od 12 500 PLN

- tworzenie globalnych rozwiązań dla systemów operacyjnych: Linux i Solaris- tworzenie narzędzi do utrzymywania i integracji systemu Build- kontaktowanie się z partnerami biznesowymi w celu tworzenia i imlementacji wymagań biznesowych- współpraca z innymi zespołami inżynieryjnymi w celu usprawnienia rozwiązań i narzędzi
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabierzów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 900 PLN

kontakt z klientami, podpisywanie umów, negocjowanie warunków
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Biała Podlaska (lubelskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staz
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

- wykonywanie prac konserwacyjnych i obsługa naprawczych pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Rzeszów (podkarpackie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac biurowych, nadzór i obsługa wewnętrznych systemów księgowych i operatorskich, wystawianie faktur, księgowanie i dekretacja dokumentów, nadzór nad umowami z operatorami NET, TV, TEL.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zamość (lubelskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac związanych z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Poronin (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ BLASZANYCH -MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH(WIECHLICE) - od 2 000 PLN

wykonywanie wszelkich czynności związanych z produkcją w tym z obslugą maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Wiechlice (lubuskie)

ASYSTENT DYREKTORA HANDLOWEGO - 997,4 PLN

prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa poczty, przygotowywanie zestawień i analiz, rozliczanie i obsługa delegacji
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wilkowa Wieś (mazowieckie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pon- sob 8-16 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Tarnów Opolski (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

STAŻ
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Konin (wielkopolskie)

OSOBA DO ODLEWÓW Z ALUMINIUM - od 1 850 PLN

wykonywanie odlewów z aluminium
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Chorzów (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie, farbowanie, modelowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Łaziska (dolnośląskie)

ASYSTENT K/M (J. ROS, J.UK) - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY KONFERENCJI I IMPREZ (89PJ) - od 2 000 PLN

Przygotowywanie i wysyłanie ofert do klientów. Sprzedaż telefoniczna, bezpośrednia na miejscu w hotelu.Opieka podczas organizowanych wydarzeń w roli koordynatora.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Otwock (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi w wieku 3-6 latprowadzenie zajęćpomoc w prowadzeniu zajęć
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Zambrów (podlaskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 3 500 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Złotoryja (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ ( PI ) - od 1 850 PLN

prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Skoki (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO MONTAŻU SUFITÓW PODWIESZANYCH - od 2 000 PLN

specjalista do montażu sufitów podwieszanych
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Konin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw towarów, przygotowywanie produktów do sprzedaży dbanie o czystośc sprawna realizacja zamówień, zawieranie transakcji sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTRONIK - od 2 800 PLN

Wykonywanie montażu szaf sterowniczych.Podłączanie instalacji maszynowej do szaf sterowniczych, uruchamianie maszyn, montaż i naprawa płytek PCB, serwis urządzeń elektronicznych.
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWCA KATEGORII C+E - od 2 150 PLN

- rozładunek i załadunek- dbałość o pojazd- prowadzenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Mały Klincz (pomorskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - 997,4 PLN

MYCIE I CZYSZCZENIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ZA POMOCĄ ODPOWIEDNICH ŚRODKÓW KOSMETYCZNYCH ORAZ URZĄDZEŃ TYPU: MYJKA KARCHER, ODKURZACZ SAMOCHODOWY. PRECYZYJNE MYCIE AUT PRZYGOTOWANYCH DO SPRZEDAŻY, MYCIE NA ZEWNĄTRZ ORAZ W ŚRODKU
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Wola Załężna (łódzkie)