Praca KASJER-SPRZEDAWCA Rybnik kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagane wykształcenie zawodowe, możliwość przyuczenia, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 860 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wykładanie, przyjmowanie towaru.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 860 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ksiażeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Rybnik

Gmina pracodawcy: Rybnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybnik

Ulica pracodawcy: Jankowicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Skotniki (zachodniopomorskie)

KONTROLER DZIAŁU WYSYŁEK - 997,4 PLN

wg zaleceń pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Lipówki (mazowieckie)

SPECJALISTA W DZIALE SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ - od 2 235 PLN

Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, kierunek: aparatura medyczna, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne,świadectwo typu E uprawniające do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji. Kontakt osobisty z pracodawcą.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU - 2016-10-14 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Boćki (podlaskie)

OBSŁUGA KLIENTA-POMOC KUCHENNA W BARZE - 997,4 PLN

Obsługa klienta, sporządzanie posiłków, zmywanie naczyń, sprzątanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

LISTONOSZ - od 2 020 PLN

Obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, aktywna sprzedaż wybranych usług i towarów.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Chorkówka (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 200 PLN

Kierowanie pojazdami w kat. CE, realizacja zleceń transportowych
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Ślesin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER (S) - 997,4 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, uwzględnianie w pracy przepisów BHP, Prawa Pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Stróże (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża spożywcza. Przyjmowanie i wydawanie towarów, sporządzanie dokumentów magazynowych. Pilnowanie terminów przydatności towarów. Utrzymywanie porządku w magazynie. Spotkania w sparwie rozmowy osobiste przy ul. Budy 4 Hala 2 boksy 2-20.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Łódź (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY-UMREFDO30/16/0192 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Białczyk (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Nowy Staw (pomorskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kowalanka (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe, kierunek elektromechanika samochodowa, prawo jazdy kat B, min. rok doświadczenia, samodzielność. Charakterystyka parcy: naprawa samochodów osobowych i dostawczych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
FIRMA USŁUGOWA MISTEREK GRZEGORZ - 2016-01-21 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Robienie odwiertów pod budynki, równanie terenów, wiercenie pod pompy ciepła- studnie, porządkowanie terenu, uzbrojenie maszyn, podłączanie agregatu i innych sprzętów budowlanych, murowanie obudowy studni
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR PIŁO-ŁUPARKI - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wykładanie towarów,dbanie o prawidłową ekspozycję i czystość na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Będzin (śląskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

miejsce pracy Polinova Wągrowiec - utrzymanie terenów zielonych firmy,
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 200 PLN

zamawianie towarów, zakup towarów, dostarczanie towarów do punktów sprzedaży i do magazynu, analizowanie rynku pod kątem potrzeb firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

INSTRUKTOR W PRACOWNI REHABILITACJI I REKREACJI W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ DLA OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEDOWIDZĄCYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie rehabilitacji społecznej i zawodowej uczestników warsztatu.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Płock (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - do 2 500 PLN

wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprtzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed