Praca KASJER - SPRZEDAWCA (MAŁOMICE) Małomice DINO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
67-320 Małomice, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, praca na stoisku mięsnym, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA (MAŁOMICE)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Małomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Małomice

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka sanitarno - epidemiologiczna

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane wykształcenie handlowe. Mile widzane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy:
DINO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

OSTROWSKA 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Adres strony pracodawcy: www.marketdino.pl

Ulica pracodawcy: OSTROWSKA

Numer budynku pracodawcy: 122

Profil działalności pracodawcy: sklep - market DINO

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.11.2015