Praca KASJER - SPRZEDAWCA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż towarów znajdujących się w sklepach, polecanie i reklamowanie sprzedawanych towarów, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie i sprzedaż Hot Dog-ów, zapiekanek, itp., dokładanie towarów na półki sklepowe, dbanie o porządek i czystość w sklepie, przyjmowanie towarów od dostawców, weryfikowanie ich ilości i jakości, dbanie o właściwą ekspozycję towarów, oznaczników cenowych i innych materiałów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 387,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 25.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Uczciwość

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 T, roboty ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Niedźwiedź (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kraków (małopolskie)

ZBROJARZ K/M - od 1 250 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MONITORINGU - od 1 850 PLN

obsługa monitoringu i systemu przesyłającego gromadzone informacje oraz przetwarzające informacje (monitory, manipulatory kamer, komputery). Ocenianie, interpretowanie obserwowanych zdarzeń w celu podjęcia działań zgodnie z procedurami.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Piła (wielkopolskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH (S) - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie pism urzędowych, wysyłanie i przyjmowanie korespondencji, prowadzenie biura w zakresie administracyjnym, współpraca z klientem, prowadzenie dokumentacji wewnętrznej, tworzenie prezentacji, udział w realizacji projektów markietingowo-promocyjnych, zarządzanie stanem materialów informacyjno-reklamowych, inne prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Tarnów (małopolskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

spawanie elementów stalowych i drobnych elementów aluminiowych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Chełmiec (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

rejestracja pacjentów, prowadzenie dokumentów związanych z rejestracją, udzielanie informacji pacjentom, pozostałe zadania rejestratorki
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 750 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Anusin (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123,124.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Gdańsk (pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

j.e
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montyaż instalacji wod-kan co i gaz
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Krościenko nad Dunajcem (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Święciechowa (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

codzienna obsługa pojazdu, prowadzenie pojazdu na terenie powiatu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gorlice (małopolskie)

TARTACZNIK - do 1 750 PLN

tartacznik
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 462,5 PLN

umiejętność wykonywania pracy przy produkcji mebli, prace pomocnicze przy produkcji mebli tapicerowanych , 1/4 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

zawieranie kontaktów handlowych z kontrahentami z Wietnamu, obsługa klientów w miejscu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

PAKOWACZ - do 2 000 PLN

Pakowanie wyrobów oraz obsługa maszyn pakujących.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ujeździec Mały (dolnośląskie)

ASYSTENT SPEDYTORA (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Sopot (pomorskie)

MŁODSZY INSTRUKTOR - STAŻYSTA - 997,4 PLN

pomoc przy irganizacji zajęć plastycznych, tanecznych, muzycznych, teatralnych; prowadzenie zajęć świetlicowych, pomoc w organizacji konkursów , zawodów, imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Platerów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

przyjmowanie interesantów oraz udzielanie informacji ogólnych, przyjmowanie i selekcjnowanie korespondencji,obsługa telefonów, przekładanie pism do aprobaty kierownictwa,obsluga spotkań posiedzeń zarzadu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PILARZ - od 2 000 PLN

Wycinka, przycinka drzew, mile widziany kurs pielęgnacji drzew II lub III stopnia. Na początek umowa zlecenia, docelowo umowa o pracę., godziny pracy 6-14, zgłoszenia osobiste-Łódź, ul. Więckowskiego 29, lok.5
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 870 PLN

wykształcenie zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, porcjowanie,sortowanie;
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Świeca (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR PERFORATORA - od 1 850 PLN

obsługa perforatora
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Mława (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

budowanie więzi z klientami firmy z Egiptu, Emiratów. Przygotowywanie ofert sprzedażowych w językach angielskim i arabskim.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Wawrzyszew (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

1. Pomoc nauczycielce w opiece nad dziećmi.2. Spełnianie czynności opiekuńczych podczas spacerów i wycieczek, pomoc w czynnościach samoobsługowych.3. Pomoc w rozdawaniu posiłków, czuwanie nad spożywaniem posiłków przez dzieci, sprzatanie po posiłkach. 4. Dbanie o ład i czystość w sali.5. Pomoc przy przyprowadzaniu i odprowadzaniu dzieci dojeżdżających autobusem szkolnym.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Piątek (łódzkie)

SZWACZKA - od 2 700 PLN

szycie prześcieradeł, obrusów, pokrowców
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łódź (łódzkie)