Praca KASJER / SPRZEDAWCA Ełk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER / SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.03.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie,krojenie,pakowanie odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wacławów (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie indywidualnego planu sprzedaży, realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi, opracowywanie raportów z wykonywanych działań. Wykształcenie średnie ogólnokształcące, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B. - wymagane.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Mysłowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

Przewóz maszyn i narzędzi na terenie budowy na potrzeby firmy
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Sieradz (łódzkie)

OPERATOR PRACY KRAWĘDZIOWEJ CNC - od 2 800 PLN

Operator pracy krawędziowej CNC
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW, OBSŁUGA POCZTY, PRZYGOTOWYWYANIE OFERTWYMAGANIAWYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE,PRAWO JAZDY B, ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

oferta stażu: sprzatanie przydzielonych pomieszczeńroznoszenie i podawania posiłków dzieciom:sprzatanie po posiłkach,
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wyrzysk (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Siemiatycze (podlaskie)

MENADŻER DS. ROZWOJU BIZNESU - od 1 850 PLN

refundacja 30 art. 150f
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Białogard (zachodniopomorskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie na odpowiednuch maszynach różnorodnych prac tokarskich, kontrola wykonanaych prac
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Złotów (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kępice (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK W PRZETWÓRSTWIE SPOŻYWCZYM - PRZYGOTOWANIE TOWARU DO WYSYŁKI - do 1 750 PLN

przygotowanie towaru do wysyłki,
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Pszczyna (śląskie)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; obsługa komputera; zakres obowiązków: wykonywanie prac księgowych wspomagających, sporządzanie listy płac, deklaracji ZUS; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Pyskowice (śląskie)

KIEROWNIK SERWISU - od 2 000 PLN

zarządzanie działaniem serwisu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Wiry (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, koloryzacja, zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

weryfikacja dokumentów zakupu i przyjęć towaru na magazyn, prowadzenie kartotek magazynowych, ekspozycja towaru, sporzadzanie inwentaryzacji, składanie i przyjmowanie zamówień, obsługa klienta, pomoc przy załadunku i dowozie towaru do klienta, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Turek (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. INFORMATYKI - do 3 000 PLN

Badanie, ocenianie i monitorowanie wdrożonych projektów, doradzanie klientowi zewnętrznemu i wewnętrznemu w języku angielskim w zakresie opracowania, implementacji, rozwoju i użytkowania systemów informatycznych, rozwiązywanie potencjalnych konfliktów i problemów związanych z implementacją projektu.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt elektroniczny. Oferta w sali: H
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KSIĘGOWA/Y - od 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Strzegom (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Praca w zawodzie technika biurowego.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

LABORANT - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe o profilu chemicznym/ inż. środowiska; zakres obowiązków: wykonywanie analiz olejów, płynów niskokrzepnących oraz rozpuszczlników, obsługa urządzeń analitycznych, pobór próbek do badań, kontrola jakości na każdym etapie produkcji itp.; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gliwice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zakres czynności: weryfikacja uprawnień ubezpieczenych pacjentów, rejestracja pacjentów do poszczególnych lekarzy, wydawanie wyników badań, zakładanie kart historii choroby pacjentów, prowadzenie ewidencji, udzielanie informacji pacjentom.czas pracy: 07.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Mielec (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Sulechów (lubuskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Prace związane z myciem podłóg, czyszczenie i pielęgnacja mebli, powierzchni biurowych, sprzątanie toalet.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Lublin (lubelskie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

zapoznanie się z obsługą pieca piekarniczego, maszyn i urządzeń piekarskich, zapoznanie sie z cyklem wyrabiania i wypieku pieczywa, zapoznanie się z formowaniem pieczywa, przygotowanie wyrobów gotowych do sprzedaży, pakowanie wyrobów wg zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Janowiec Kościelny (warmińsko-mazurskie)

POMOC DZIEWIARZA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn dziewiarskich
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zawada (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

-usługi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wieliczka (małopolskie)

POŚREDNIK USŁUG MEDYCZNYCH (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

rozliczanie świadczeń z zakresu zaopatrzenia art. ortopedycznych i środków pomocniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - do 2 500 PLN

Obsługa sekretariatu, pomoc w dziale księgowości i wIndykacji
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Gdańsk (pomorskie)