Praca KASJER-REFERENT Puck ROLAND LANGE " AKCENT"

Gen. Józefa Hallera 2, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta w banku. Przyjmowanie wpłat od klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER-REFERENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puck

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: ROLAND LANGE " AKCENT"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Gen. Józefa Hallera

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 3 000 PLN

Szlifowanie stali.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Mosty (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. sporzywczo - przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Strzelno (pomorskie)

DEKARZ - od 2 500 PLN

Brak danych
PREMIUM DACH POKRYCIA DACHOWE I ELEWACJE - 2016-08-26 - Puck (pomorskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO - od 1 900 PLN

Pakowanie ryb do puszek, nawlekanie ryb, proste czynności produkcyjne.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BMC" - 2016-08-26 - Władysławowo (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH INFORMATYCZNYCH - od 2 647 PLN

Wykonywanie zadań nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych, przygotowanie do egzaminów zawodowych z wykorzystaniem metod kształcenia.
POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO - 2015-11-27 - Puck (pomorskie)

STOLARZ - od 4 000 PLN

Obsługa obrabiarek do drewna. Prace montażowe w terenie.
"DREWKOM" PROJEKTOWANIE DORADZTWO USŁUGI mgr.inż. MICHAŁ KOTOWSKI - 2016-10-21 - Pogórze (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Parszczyce (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 750 PLN

Prace porządkowe na terenie Resortu, pomoc służbom sprzątających, pomoc w punktach gastronomicznych.
BUDIZOL SP.Z O.O. PROPERTY S.K.A. - 2015-12-03 - Rozewie (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Puck (pomorskie)

MONTER INSTALACJI C.O. I WOD-KAN - od 1 850 PLN

Przygotowywanie prac pod przeciski sterowane teleoptycznie, montowanie C.O. i WOD-KAN.
"ŻALA" sp.z.o.o. - 2016-09-05 - Rekowo Górne (pomorskie)

MAGAZYNIER W TARTAKU - od 1 850 PLN

Układanie desek na palecie, sprawdzenie czy deska jest pełnowartościowa czy jest to odrzut.
Pomorska Platforma Pracy - 2016-06-13 - Leśniewo (pomorskie)

TECHNIK - CHEMIK - od 3 000 PLN

Wykonywanie analiz chemicznych, kontrola jakości produktów, obsługa stacji demineralizacji wody, wypełnianie dokumentów systemu jakości IOS 9001. Wykształcenie: średnie chemiczne, mile widziana znajomość języka angielskiego, doświadczenie w środowisku produkcyjnym, umiejętność pracy w zespole.
Target S.A. - 2016-10-18 - Krokowa (pomorskie)

KELNER/-KA - od 2 500 PLN

Obsługa gości restauracyjnych, oraz imprez okolicznościowych.
HOTEL RESTAURACJA "FALEZA" Tawerna "Strand" - 2016-05-19 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

SEKRETARZ SZKOŁY - od 1 850 PLN

prowadzenie sekretariatu szkoły
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Puck (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Puck (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

Transport drogowy, przewóz rzeczy, prace na terenie budowy.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS" - 2016-08-03 - Mrzezino (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Puck (pomorskie)

WARTOWNIK-KONWOJENT - od 1 850 PLN

Zgodnie z ustawą o ochronie osób i mienia z dnia 22.08.1997r.
Elbest Security Sp. z o.o. Oddział Rogowie II - 2016-03-02 - Żarnowiec (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

Prace pomocy kuchennej
Dom Wczasowy "VIS" Jadwiga Dzierzęcka - 2016-04-14 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Praca budowlana wykonywana zgodnie ze sztuką budowlaną.
OLIVELLA Sp. z o.o. - 2016-07-22 - Władysławowo (pomorskie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

- zakładnaie akt spraw- rozpisywanie termonów spraw- wysyłanie zapytań- kopertowanie i przygotowywanie poczty do wysyłki- segregowanie poczty- pomoc w archiwizacji spraw- wykonywanie poleceń kierownika sekretariatu związanych z pracą biurową
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Puck (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu krajowym, rozładunek i załadunek towarów
CB MAX Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - 2016-07-08 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż art. spożywczych
Zbigniew Pietroch PANCIU - 2016-03-17 - Kosakowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o czystość kuchni
HOTEL 77 "ARA" Agencja Imprez Rozrywkowych - 2016-05-06 - Chałupy (pomorskie)

KUCHARZ - od 4 000 PLN

Przygotowywanie posiłków, kontrola świeżości produktów, zamawianie towarów

PSYCHOLOG - 2 265 - 3 109 PLN

opieka psychologiczno-pedagogiczna
Zespół Szkół w Mrzezinie - 2016-10-03 - Mrzezino (pomorskie)

PRACOWNIK DS. REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Puck (pomorskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Transport drogowy, przewóz rzeczy, prace na terenie budowy
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS" - 2016-09-14 - Mrzezino (pomorskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

osoba fizyczna
"INSTALMIR" Mirosław Weier - 2016-03-16 - Władysławowo (pomorskie)

OPERATOR OKLEINIARKI - od 12 PLN

Obsługa okleiniarki i okleinowanie elementów meblowych.
STOLARSTWO MEBLOWE ELENDT ANDRZEJ ELENDT - 2016-09-13 - Żelistrzewo (pomorskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed