Praca KASJER HANDLOWY- SPRZEDAWCA Chybie DINO POLSKA Spółka Akcyjna

Bielska 107, 43-520 Chybie, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy , obsługa klienta, dbanie o czystość i porządek w markecie, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów, praca w zespole

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY- SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chybie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chybie

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca*

Wymagany zawody dla kandydatów: Kasjer handlowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Książeczka sanitarna

Nazwa pracodawcy: DINO POLSKA Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Ostrowska

Numer budynku pracodawcy: 122

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy