Praca KASJER Grybów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Grybów, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grybów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.08.2016

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

Cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Margonin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontraktów handlowych z klientami, w tym wietnamskimi lub chińskimi przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu komputerowego ,,MARCZYK" sporządzanie faktur za towar
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Łącko (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Nauka organizowania posiłków i wypoczynku dzieci i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - do 2 500 PLN

przygotowanie posiłków, deserów
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Chorzów (śląskie)

OPERATOR DRUKARKI UV - od 1 900 PLN

obsługa drukarki UV, umieszczenie przedmiotów na płycie drukarki, konsrewacja i czyszczenie komponentów drukarki, uzupełnianie tuszu
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

Nauka i pomoc w rozładunku i załadunku mebli. Nauka i współudział w montowaniu mebli w sklepie i u klienta. Nauka i udział w demontowaniu mebli oraz ustawianiu mebli na ekspozycji. Zapoznanie się z zasadami przyjmowania dostaw oraz transportu mebli.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Konin (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

Przygotowywanie półproduktów i potraw kuchni wietnamskiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZ /PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzatanie hali i maszyn produkcyjnych z wiórów metalowych oraz inne prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tołcze (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodnie z ofertą
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Borzytuchom (pomorskie)

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW EUROPY WSCHODNIEJ - od 15 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności: znajomość rynków Europy Wschodniej(branża rekrutacja pracowników), doświadczenie zawodowe min 1 rok na w/w stanowisku, prawo jazdy. B , znajomość j. rosyjskiego, ukraińskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami, negocjacje handlowe, prowadzenie rozmów, oferowanie i przyjmowanie ofert, uczestnictwo w spotkaniach handlowych, pozyskiwanie kontrahentów z rynków Europy Wschodniej, branża (rekrutacja pracowników). Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Radomsko (łódzkie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

Opiekun w domu pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Wroniniec (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

prace związane z instalacjami wodno - kanalizacyjnymi
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Rutki-Głowice (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA/STAŻ - 997,4 PLN

Wystawianie faktur, sporządzanie rejestrów oraz archwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Karczmiska Drugie (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - 8 000 - 20 000 PLN

Koordynowanie prac zespołów projektowych- organizacja i kontrola realizacji na czas i w zaplanowanym budżecie, kontakt z klientami spółki Luxoft Poland, praca na terenie Krakowa
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

FORMIERZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie form odlewniczych, wykonywanie rdzeń piaskowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA X1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA (3/4 ETATU) - od 1 387,5 PLN

Utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach szkolnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tychy (śląskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

Przewóz towarów po UE, Rosji, Białorusi, Ukrainie i Gruzji
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Koźminek (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

Przygotowywanie podłoży pod malowanie, prace malarskie, murarskie, nakładanie materiałów izolacyjnych na ściany, sufity i podłogi.Umowa o pracę na czas określony - 3 miesiace.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Piła (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 950 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO- GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ Z OZNACZENIAMI TECHNICZNYMI POSIADANYCH TOWARÓW HANDLOWYCH, PRZYJMOWANIE, WŁAŚCIWE TEMATYCZNE MAGAZYNOWANIE SKŁADNIKÓW MAJĄTKOWYCH ZWRACAJĄC UWAGĘ NA SYMBOLE - NR IDENTYFIKACYJNE TOWARU - PRZYGOTOWYWANIE I PAKOWANIE TOWARÓW DO WYSYŁKI WRAZ ZE SKOMPLETOWANIEM NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW, BIEŻĄCE SYGNALIZOWANIE PREZESOWI SPÓŁKI WSZELKICH RÓŻNIC LUB REKLAMACJI W DOSTAWACH, WYDAWANIE TOWARÓW WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE UPRZEDNIO SPORZĄDZONYCH DOKUMENTÓW MAGAZYNOWYCH PRZEZ DZIAŁ HANDLOWY ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI, PRAWIDŁOWE OZNAKOWANIE ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W MAGAZYNACH TOWARÓW, WŁAŚCIWE ZABEZPIECZENIE SKŁADNIKÓW MAJĄTKOWYCH PRZED ZNISZCZENIEM, ZEPSUCIEM, KRADZIEŻĄ LUB POŻAREM ORAZ NIEZWŁOCZNE ZGŁASZANIE PREZESOWI SPÓŁKI WSZELKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCI Z TYM ZWIĄZANYCH, KOMPLETOWANIE TOWARÓW ŚCIŚLE WG USTALEŃ WRAZ Z PRZYGOTOWANIEM NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW, CODZIENNIE PRZED ZAKOŃCZENIEM PRACY POWKŁADANIE DO SEGREGATORÓW DOKUMENTÓW MAGAZYNOWYCH, Z DANEGO DNIA, PRZEKAZYWANIE WŁAŚCIWIE SPORZĄDZONYCH I PODPISANYCH DOKUMENTÓW OBROTU TOWAROWEGO DO KSIĘGOWOŚCI, PRZYGOTOWANIE MAGAZYNÓW DO OKRESOWYCH ZASADNICZO-ODBIORCZYCH INWENTARYZACJI I UCZESTNICZENIE W SPISACH Z NATURY, WYKONYWANIE PRAC GOSPODARCZO-MAGAZYNOWYCH TAKICH JAK: PORZĄDKOWANIE MAGAZYNU I PLACU WOKÓŁ MAGAZYNU, WYKASZANIE OBIEKTÓW ZIELONYCH, ODŚNIEŻANIE W OKRESIE ZIMY
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Większyce (opolskie)