Praca KASJER Gorzyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gorzyce, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie należności od klientów, rozliczanie kasy, przekazywanie utargów do kasy głównej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorzyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnobrzeski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: umiejetność obsługi kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż artykułów spożywczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy