Praca KASJER Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sprzedaż biletów na imprezy i seanse kinowe, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: górowski

Zawód: kasjer biletowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 15.12.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
miejsce stażu: Góragodziny stażu: 12:00-20:00 ( od czwartku do poniedziałku )

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Poznańska 4, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: górowski

Gmina pracodawcy: Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Góra

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Działalność obiektów kulturalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy