Praca KASJER Chorzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca w markecie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 6,5 - 7,7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto/h

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 6,5 - 7,7 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualna ks. sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.06.2016

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - SĘKOCIN NOWY - od 1 850 PLN

sprzątanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Sękocin Nowy (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

pozyskiwanie nowych kontrahentów (między innymi kraje arabskie oraz podmioty gospodarcze z terenów UE), rozmowy telefoniczne, wyjazdy służowe, gotowość do pracy;
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Pabianice (łódzkie)

TECHNIK MECHATRONIK - od 2 500 PLN

Montaż i obróbka metalu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU K/M - od 2 480 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, znajomość branży (transportu drogowego w UE, Europie Wschodniej), uprawnienia: prawo jazdy kat. C, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata w transporcie międzynarodowym, znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym, rosyjskiego, niemieckiego dobrze. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie zaopatrzenia materiałowego, prowadzenie dokumentacji przewozowej i towarowej. Transport drogowy towarów: Lublin, Polska, UE, Europa Wschodnia
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków II zmiany
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bogaczewo (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 860 PLN

Obsługa maszyn dorabianie części
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER, OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn, obsługa wózka widłowego.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

obsługa programów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Swarzędz (wielkopolskie)

ORGANIZATOR SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Ujsoły (śląskie)

SPECJALISTA DS. ANALIZ IT (IT ANALYSIS SPECIALIST) - do 5 833 PLN

Zapewnienie sprzętu / oprogramowania / diagnostyka problemów w sieci / rozwiązywanie problemów przez telefon dla klientów i użytkowników; Przekazywanie problemu do wewnętrznych grup wsparcia I.M.; Koordynacja i zarządzanie relacjami z dostawcami i personelem pomocniczym, którzy dostarczają sprzęt / software / rozwiązywania problemów sieciowych; Administrowanie i zapewnienie użytkownikom dostępu i kontroli; Korzystanie z funkcji Tracking System dokumentowania i zarządzania problemami i wnioskami w pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Samodzielne przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Nysa (opolskie)

OPERATOR MASZYNY KROJĄCEJ - od 1 750 PLN

Segregacja materiału, konfekcjonowanie materiałów, bobinowanie materiałów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Rajcza (śląskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI I REKRUTACJI - 997,4 PLN

weryfikacja cv; umawianie spotkań; telefoniczna weryfikacja kandydatów; przeprowadzanie rozmów wstępnych; prowadzenie kart osobowych;archiwizacja dokumentów; wspieranie konsultantów
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Pruszków (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Elektryk
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Grodków (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I MASZYN BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

- wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Bełżyce (lubelskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Kasjer - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA. - od 1 750 PLN

Punkt Przedszkolny w Przelewicach przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Kłodzinie - pomoc nauczyciela.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kłodzino (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łobez (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 2 000 PLN

obsługa klienta w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

TECHNOLOG - PRACOWNIK MARKETINGU - 997,4 PLN

Technolog - pracownik marketingu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa klientów zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - od 12 000 PLN

- Współpraca z przedstawicieli biznesu oraz IT w celu określenia i uzgodnienia zakresu testów; - Kontrola zgodności testów z wymaganiami; - Tworzenie i utrzymywanie testów i scenariuszy testowych; - Gromadzenie i zarządzanie danymi testowymi; - Wykonywanie testów zgodnie z określonymi kryteriami; - Kontrola poprawności zaraportowanych błędów, analiza oraz eskalacja w razie potrzeby;- Wsparcie testów akceptacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 900 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Szymany (warmińsko-mazurskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 1 850 PLN

leczenie, profilaktyka, chirurgia
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Oborniki (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W PIECZARKARNI - od 2 000 PLN

prace pomocnuicze przy uprawie pieczarek, dbanie o porządek na halach produkcyjnych, ważenie pieczarek, zbiór pieczarek
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Starkowo (wielkopolskie)