Praca KASJER Chorzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca w markecie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 6,5 - 7,7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto/h

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 6,5 - 7,7 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualna ks. sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.06.2016

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

CZYNNOŚCI KSIĘGOWANIA OPERACJI GOSPODARCZYCH
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Pajęczno (łódzkie)

STAŻYSTA (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wejherowo (pomorskie)

FREZER - 2 200 - 3 000 PLN

FREZOWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, ZNAJOMOŚĆ OBRÓBKI SKRAWANIEM, UMIEJĘTNOŚĆ USTAWIENIA MASZYNY, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ - FRYZJER - 997,4 PLN

pon. - niedz. od 10.00 - 18.00
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac gospodarczych i porządkowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Oleszyce (podkarpackie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót brukarskich.Obsługa narzędzi i urządzeń brukarskich.Układanie kostki brukowej, rozkładanie kruszyw, betonowanie dróg, układanie obrzeży.Wykonywanie zielenców, plantowanie ziemi.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Łódź (łódzkie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

Gradowanie, szlifowanie detali
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mielec (podkarpackie)

SPECJALISTA PRODUKCJI - do 6 000 PLN

Wykształcenie: wyższe techniczne; min. 10 lat pracy w Japońskim przedsiębiorstwie produkcyjnym; znajomość języka japońskiego na poziomie native speaker; znajomość procesu produkcji ceramicznych komponentów do motoryzacji; wdrażanie produkcji filtrów ceramicznych na unowocześnionych liniach, opracowywanie instrukcji i szkolenie pracowników; gromadzenie i analizowanie danych; sporządzanie raportów w j. Japońskim; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gliwice (śląskie)

INSTALATOR - od 2 000 PLN

budowa instalacji hydraulicznuych gaz, CO wod-kan
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Tychy (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ROBOTY PUBLICZNE 11.04.16R DO 10.08.2016R - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy - ROBOTY PUBLICZNE 11.04.16r do 10.08.2016r- OFERTA kierowana do osób zarejestrowanych w PUP z II PROFILEM POMOCY
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Września (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Prace biurowe związane ze wsparciem działu handlowego
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Świnna Poręba (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

Wizualna kontrola jakości kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Chyżne (małopolskie)

- obsługa klienta, sprzątanie, porządkowanie stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Dźwierszno Małe (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 1 850 PLN

Przygotowanie, gotowanie potraw dań kuchni orientalnej. Umowa zlecenie, nie mniej niż 124 godziny w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

księgowanie dokumentów, sprawdzanie poprawności rachunkowej, prowadzenie ewidencji księgowej, uzgadnianie rozrachunków, wystawianie faktur, potwierdzanie sald, rozliczanie wpłat od kontrahentów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Mielec (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW MEDIÓW INTERAKTYWNYCH - od 1 850 PLN

projektowanie i prowadzenie kampanii w mediach interakrywnych;kreowanie i planowanie strategii kampanii marketingowych;projektowanie graficzne
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 700 PLN

zgodnie ze stanowsikeim
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Dębnica Kaszubska (pomorskie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM - od 3 600 PLN

Obsługa klientów tureckojęzycznych, księgowanie faktur, kontrola sald rachunków klientów, bezpośredni kontakt z klientem tureckojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzenie korespondencji,obsługa klienta, obsługa komputera,przygotowanie zestawień dla pracowników,wprawadzanie zamówień, wysyłka towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

MENEDŻER (J.UKR,J.ROS) - od 1 100 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA OBSŁUGA LOMBARDU - 997,4 PLN

Zgodnie ze stanowiskiemSTaż
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

Obsługa jednostek zaopatrzenie
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Chłapowo (pomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

murowanie ścian nośnych i działowych ,wykonywanie tynkówPRACA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Rzeszów (podkarpackie)