Praca KASJER Chełm kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta detalicznego, rozliczanie faktur, wprowadzanie i kontrolowanie korekt, przyjmowanie gotówki do kasy z tytułu rozliczeń z kontrahentami i wypłaty, wystawianie dowodów wpłaty, sporządzanie raportów kasowych i odrębnych dla każdej waluty

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Zawód: kasjer w zakładzie pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 01.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umowa 4R/2014 z 27.10.2014 r. przez czas trwania umowy należy kierować osoby znajdujące się w szczególnej sytuacji-art.49, adres pracy:Chełm, ul. Chemiczna 5a (wymiana pracownika)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Plac Niepodległości 1, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Ulica pracodawcy: Plac Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer w zakładzie pracy