Praca KASJER BANKOWY Ruda Śląska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- obsługa programu agencyjnego- generowanie raportów sprzedaży i przesyłanie ich do Centrali- prowadzenie ewidencji stempla i operacji dziennych- przygotowanie gotówki i dokumentów niezbędnych do odprowadzania nadmiarów do banku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER BANKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, miła aparycjaI zmiana 08.30 - 16.30 Pora nocna 22.00 - 06.00 Gwarancja zatrudnienia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Ballestremów 16, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Ulica pracodawcy: Ballestremów

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Częstochowa (śląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Białogard (zachodniopomorskie)

KONTROLER FINANSOWY - do 18 000 PLN

Kontrola oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z polityką rachunkową oraz prawem finansowym obowiązującym w kraju; Przygotowywanie analiz, prognoz dla cen transferowych oraz raportowanie i kalkulacja korekt zgodnie z ustaloną polityką cen transferowych w firmie; Monitorowanie oraz kontrola sald finansowych; Przygotowywanie Bilansu, Rachunku Zysków i Strat oraz innych sprawozdań finansowych wymaganych lokalnymi przepisami.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 185 PLN

Proste prace produkcyjne, prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wymaganiami technologicznymi, należyte raportowanie wykonanej pracy, obsługa szlifierki w niewielkim zakresie (szlifowanie elementów metalowych), przynoszenie i pakowanie elementów.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Bielsko-Biała (śląskie)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Puławy (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Drobne prace remontowo-naprawcze w hotelu, sprzątanie terenu wokół hotelu, koszenie trawy itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Przybradz (małopolskie)

MALARZ - od 2 000 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Prostki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane w terenie
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Stare Pole (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Komorowo (mazowieckie)

ŚLUSARZ/MONTER - od 2 800 PLN

OBRÓBKA ALUMINIUM, STALI NIERDZEWNEJ, MOSIĄDZU, WIERCENIE, GWINTOWANIE, SZLIFOWANIE ELEMENTÓW, OBSŁUGA PIŁY TAŚMOWEJ, MONTAŻ KONSTRUKCJI, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ W JĘZYKU ROSYJSKIM I ICH SAMODZIELNA REALIZACJA, UZGADNIANIE SZCZEGÓŁÓW TECHNICZNYCH Z ODBIORCĄ ZAGRANICZNYM (ZNAJOMOŚĆ JĘZ. ROSYJSKIEGO TECHNICZNEGO), SAMODZIELNOŚĆ NA STANOWISKU PRACY
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łoziska (mazowieckie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radomsko (łódzkie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

produkcja paluszków i ciastek
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Wręczyca Mała (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

zapoznanie się z regulaminem urzędowania sądów, instrukcją sądową, specyfiką pracy sekretariatu Wydziału Cywilnego, sporządzanie spisów akt przekazywanych do archiwumzakłądowego, zapoznanie się z urządzeniami ewidencyjnymi sekretariatu, dołączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru do właściwych akt spraw, rozpisywanie terminów rozpraw i posiedzeń, sprządzanie zarządzeń do wypłaty należności świadkom, tłumaczom, biegłym, wykonywanie zarządzeń sędziów, przesyłanie orzeczeń merytorycznych na wniosek stron, protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

wg. progarmu
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

zgodnie z utworzonym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-04 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Okrąg (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. ŚWIADCZEŃ Z POMOCY SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

prowadzenie spraw z zakresu świadczeń z pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Świerzawa (dolnośląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - do 1 860 PLN

Układanie trasy kablowej dla instalacji elektrycznej i niskoprądowej, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną, kucie bruzd w ścianach, sporadycznie przewożenie samochodem służowym elementów instalacyjnych. Praca przez 155 godzin w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Wrocław (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 3 500 PLN

naprawa samochodów powypadkowych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Łubowo (wielkopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

rejestracja i wystawianie faktur, sporządzanie zleceń z klientem, rejestracja korespondencji, organizacja transportu towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kruszyn (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI (REFUNDACJA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lubin (dolnośląskie)

STARSZY KIEROWNIK W MOLD SHOP - od 18 000 PLN

Zarządzanie pracą działu Mold Shop; raportowanie o postępach do kwatery głównej w Korei
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wronki (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie pokryć meblowych i poduszek
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Częstochowa (śląskie)