Praca KAMIENIARZ Wola Rębkowska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wola Rębkowska, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Rębkowska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT GRAFIKA - 997,4 PLN

publikowanie tekstów i grafik w internecie, projektowanie grafiki wektorowej i rastrowej
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURPY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urzadzeń biurowych,- danie o porządek na st. pracy,- sporzadzanie pism i ofert reklamowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych, umawianie spotkań rekrutacyjnych, udział w spotkaniach rekrutacyjnych, giełdach/targach pracy, bieżąca obsługa biura i klientów centrum rekrutacyjnego
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

promowanie i sprzedaż towarów, obsługa i pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Drzewica (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

sprzedaź mięsa i wędlin
ELPAK Jacek Elis Pilawa - 2015-12-28 - Pilawa (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

zakładanie szalunków, wiazanie zbrojeń, zalewanie betonem, zdejmowanie szalunków, szalunki tradycyjne, PERI, DOKA
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

Przewóz towarów i materiałów na terenie RP, podstawowa obsługa pojazdu. Praca w delegacji (2 lub 3 tygodnie)
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, obsługa komputera, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI TUNEZYJSKIEJ I TURECKIEJ - do 2 300 PLN

Przygotowywanie posiłków dla klientów (kebab) i potraw kuchni tunezyjskiej i tureckiej. Umowa o pracę na czas określony. Praca na dwie zmiany w godzinach otwarcia lokalu: od niedzieli do czwartku: 11:00-24:00, piątek i sobaota: 11:00-1:00. Oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/DOPOSAŻENIE/16/1117 - od 1 850 PLN

znoszenie wałków drewna do szlaku
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wtelno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 000 PLN

Wykonywanie pomiarów GPS. Pobór próbek glebyDelegacje na terytorium Polski oraz UkrainyProwadzenie negocjacji na terenie Ukrainy - reprezentowanie firmy
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Gorlice (małopolskie)

POMOC HOTELOWO-GASTRONOMICZNA - do 1 850 PLN

pomoc na kuchni, sprzątanie pokoi hotelowych, sprzątanie terenów należących do hotelu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sierpów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie rejestru korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Ujście (wielkopolskie)

SPAWACZ - 14 - 21 PLN

Spawanie metodą MIG/MAG, kontrola jakości wykonanych elementów, wydajna praca zgodnie z planem produkcyjnym.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Siedlce (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Raba Wyżna (małopolskie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

Dziennikarz
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY-POMOC - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Solec nad Wisłą (mazowieckie)

PRACOWNIK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

Pracownik informacji turystycznej
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Magnuszew (mazowieckie)

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

Obsługa programu magazynowego, przyjmowanie towaru do magazynu, kompletowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Bukowice (dolnośląskie)

Sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego wolnostojących oraz zabudowy, sprzętu RTV, IT i innych
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Nasielsk (mazowieckie)

OPERATOR OSTRZAŁEK CNC - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn ostrzących CNC
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Krosno (podkarpackie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturą; sporządzanie listy zakupów; odbiór oraz sprawdzanie dostaw; dbanie o czystość pomieszczeń kuchennych; wykonywanie prac zleconych przez kucharza/właściciela.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Czeladź (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie dokumentów do wysyłki, przygotowywanie i rozdzielanie dokumentów do właściwych sekcji, wprowadzanie danych do komputera, przeliczanie ofert handlowych, kontakt telefoniczny z klientami, rozliczenia w systemie informatycznym
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Plewiska (wielkopolskie)

WIERTACZ - od 2 000 PLN

STOSOWANIE OPTYMALNYCH PARAMETRÓW SKARAWANIA, UMOCOWANIE OBRABIANYCH PRZEDMIOTÓW, WIERCENIE OTWORÓW WIERTŁAMI ZWYKŁYMI I SPECJALNYMI;wYMAGANIA: WYKSZTŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA WIERTAREK UNIWERSALNYCH, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)