Praca KAMIENIARZ/SZLIFIERZ Bralin IMPERIAL - GRANIT Michał Olejniczak

Wrocławska 91/A, 63-640 Bralin, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obróbka kamienia - szlifowanie, cięcie elementów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ/SZLIFIERZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bralin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bralin

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kamieniarz*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: IMPERIAL - GRANIT Michał Olejniczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Bralin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bralin

Ulica pracodawcy: Wrocławska

Numer budynku pracodawcy: 91

Profil działalności pracodawcy: Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.01.2016