Praca KADROWA-KSIĘGOWA Żywiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie dokumentów kadrowych, prowadzenie spraw pracowniczych w systemie komputerowym: OPTIMA, kadry płace, wprowadzanie dokumentów do KP OPTIMA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KADROWA-KSIĘGOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Biuro Rachunkowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace utrzymaniowe nawierzchni dróg, pasa drogowego, mostów, przepustów,bazy PZDD w Lipsku
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Lipsko (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wycena i ekspozycja towaru, przyjmowanie towaru, sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Augustów (podlaskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 11,56 - 17,5 PLN

Wykonywanie wszelkich prac montażowych na konstrukcjach stalowych (budynki przemysłowe, rolnicze: fabryki, hale, hangary, itp.)
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Katowice (śląskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie dań kuchni uzbeckiej, przygotowywanie potraw wg. oryginalnych receptur, zamawianie produktów, organizacja przyjęć/ catering dla gości z zagranicy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Karolina (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

Przyjmowanie dostaw, układanie towarów w punkcie sprzedaży, obsługa klienta, dokonywanie rozliczeń fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Markajmy (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 1 900 - 2 000 PLN

obsługa klienta, uzupełnianie towaru w salonie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Nasielsk (mazowieckie)

MURARZ - 1 850 - 2 200 PLN

Murowanie, przygotowanie do murowania.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Radostów Górny (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

578U - HANDLOWIEC OPIEKUN KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w zakresie produkcji, dystrybucji wyrobów stalowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Zawady (śląskie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - od 950 PLN

aktywna sprzedaż produktówchińskich przez telefon
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przygotowywanie surówek, dań zimnych i ciepłych, gotowanie zup,- pieczenie, smażenie gotowanie i duszenie mięs,- zapoznanie się i stosowanie do HACCP.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ- BETONIARZ - 1 680 - 2 464 PLN

betonowanie i zbrojenie prefabrykatów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Środa Śląska (dolnośląskie)

WAGOWY - 997,4 PLN

ważenie kruszywa, wypełnianie druków w-z, zgłaszanie wszelkich usterek w działaniu wagi
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Dzierzgoń (pomorskie)

ZOOTECHNIK - od 3 000 PLN

prowadzenie obory krów mlecznych, chowu i hodowli bydła mięsnego, prowadzenie dokumentacji zootechnicznej,
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Samostrzel (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - 997,4 PLN

Pomocnik operatora maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (110OP) - od 1 500 PLN

Sadzenie i peielęgnacja roślin warzywnych. Zbiór oraz przygotowanie do bezpośredniej sprzedaży-bezpośredni kontakt z kontrahentami.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Janów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

-pomaganie klientom w wyborze usług turystycznych,-prowadzenie dokumentacji ofert, zamówień, anulowań,-realizacja i rozliczenia imprez turystycznych,-nauka obsługi programów MerlinX, CRM,-kontakt telefoniczny z klientem,-zapoznanie się z urządzeniami biurowymi.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

wyłożenie towaru, metkowanie towaru, sprzedaż towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK WYKONUJĄCY CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z PRZYGOTOWANIEM SUROWCÓW, ROZBIOREM I WYKRAWANIEM TUSZ - 1 500 - 2 000 PLN

ROZBIÓR PÓŁTUSZ WIEPRZOWYCH, ĆWIERĆTUSZ WOŁOWYCH ORAZ CZYNNOŚCI Z TYM ZWIĄZANE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; OKOŁO 6 GODZIN DZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU;
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sulechów (lubuskie)

LAKIERNIK - do 1 850 PLN

Malarstwo natryskowe schodów drewnianych w zakładzie produkcyjnym, pomoc przy montażu elementów schodów drewnianych. Dyspozycyjność ok 168 godzin
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed