Praca DORADCA KLIENTADZIAŁ FARBY + ELEKTRYKA Krosno Odrzańskie MARKET BUDOWLANY PSB MRÓWKA F.W. "KLUSEK " S.J. BOGDAN KLUSEK, KRYSTYNA KLUSEK

Armii Czerwonej 35, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta na w/w dziale

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 250 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 2250,00 zł + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTADZIAŁ FARBY + ELEKTRYKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno Odrzańskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krosno Odrzańskie

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 250 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
poziom wykształcenia : min. zawodowedoświadczenie zawodowe mile widzianeumiejętność obsługi komputera

Nazwa pracodawcy:
MARKET BUDOWLANY PSB MRÓWKA F.W. "KLUSEK " S.J. BOGDAN KLUSEK, KRYSTYNA KLUSEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Ulica pracodawcy: Armii Czerwonej

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*