Praca KADROWA Kalety kontakt przez PUP

Stanowisko: KADROWA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: sporządzanie dokumentacji pracowniczej, obliczanie składek ZUS, obliczanie wynagrodzeń

Data publikacji: 2016-08-02

Lokalizacja: Kalety (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kalety, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie dokumentacji pracowniczej, obliczanie składek ZUS, obliczanie wynagrodzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KADROWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalety

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: pracownik obsługi płacowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pracownik obsługi płacowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv; skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik obsługi płacowej