Praca JUHAS- PRACOWNIK LEŚNY Węgierska Górka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Węgierska Górka, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie terenu wypasu, poznawanie zwierząt, nadzorowanie i prowadzenie wypasu, chronienie zwierząt, przystosowywanie psów pasterskic, ustawianie koszarów, wykonywanie drobnych zabiegów z zakresuopieki nad zwierzętami, wyrabianie serów, szybkie dojenie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: JUHAS- PRACOWNIK LEŚNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Węgierska Górka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: juhas

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Umiejętność wypasu na halach (wymagany staż - lata: 5)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV dla pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Prace budowlano - wykończeniowe, sklep

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: juhas

Podobne oferty pracy

SZWACZ/KA MASZYNOWA (ŻAGAŃ) - od 1 850 PLN

szycie na maszynach szwaliczych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Żagań (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY DS HANDLOWYCH-DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

organizacja zwrotów palet drewnianych, kontakt z klientem, wystawianie zleceń produkcyjnych, spedycyjnych, listów przewozowych, realizacja i przyjmowanie zamówień , wystawianie specyfikacji wysyłkowej, zapoznanie się z systemem informatycznym ERP II
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Słupsk (pomorskie)

WARTOWNIK - od 1 850 PLN

Dozorowanie obiektu. Praca na pełny etat. (7 zmian w miesiącu po 24 godziny)
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kotuń (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przyjmowanie towarów, wycena, sprzedaż, składanie zamówień; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - handel - mile widziane, doświadczenie, umiejętność obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Chwostek (śląskie)

451S - POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

przygotowywanie wysyłek oraz sprawdzanie poprawności wysyłek, pomoc przy załadunkach
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO O MASIE POWYŻEJ 3,5 T - od 1 850 PLN

praca kierowcy w drogowym transporcie międzynarodowym - transport towarów UE-Rosja
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

KELNER - od 2 500 PLN

kelner - kasjer
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wyszków (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, doradztwo techniczne, wykonywanie kalkulacji oraz kosztorysów, wykonywanie ofert, konfiguracja, obsługa sklepu internetowego, obsługa księgowa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Kraków (małopolskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, z przepisami BHP, przyjmowanie dostaw towaru, metkowanie towaru, wprowadzanie towaru do systemu komputerowego, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, obsługa klienta na kasie fiskalnej pod nadzorem
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA - 2 000 - 5 000 PLN

prowadzenie poj. pow. 3,5 t., nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, staranne i sumienne wykonywanie swoich obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Bukowice (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego , transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Trzebinia (małopolskie)

MŁODSZY OPERATOR LINII EKSTRUZJI - POMOCNIK - do 2 000 PLN

Obsługa maszyn linii ekstruzji, pomoc przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Legnica (dolnośląskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

organizacja pracy w sekretariacie, obsługa techniczno -organizacyjna, prowadzenie rejestru faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH, CHORYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH(NR 8599) - od 2 000 PLN

• monitorowanie stanu zdrowia podopiecznego• toaleta ciała podopiecznego, zmiana bielizny osobistej i pościelowej, utrzymanie jej w czystości, pomoc w zaspokojeniu potrzeb fizjologicznych• podawanie leków, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych• zapobieganie odleżynom i stanom zapalnym skóry• przygotowanie posiłków z uwzględnieniem diety chorego• utrzymanie pomieszczeń chorego w czystości• wspieranie psychiczno-pedagogiczne, edukacyjno-terapeutyczne, podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań chorego• pomoc w czynnościach domowych takich jak: pranie, sprzątanie, odkurzanie, robienie zakupów, płaceniu rachunków• pomoc w sprawach urzędowych (ZUS, NFZ, Urząd Skarbowy, bank, poczta)• towarzyszenie podczas wizyt lekarskich
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Wielopole (małopolskie)

MANICURZYSTKA / STYLISTKA PAZNOKCI. - 1 800 - 3 000 PLN

Wykonywanie zdobień na dłoniach i stopach, utrzymywanie porządków w salonie, mile widziane zabiegi i henna czy depilacja.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Gdynia (pomorskie)

kierowca-dowóz żywności
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

opieka nad uczniami podczas zajęć, uczestniczenie wpodczas zabaw oraz zajęć dydaktycznych, udział w spacerach, wycieczkach szkolnych (kino, teatr); pełnienie zadań opiekuńczych nad dziećmi w zakresie karmienia, pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci, czynności sanitarnych dziecka; przygotowanie pomocy wg zaleceń nauczyciela itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zagaje (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

mechanik pojazdów saMOC
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawacz - miejsce pracy Chorzów. Wymagane kurs ponadpostawowy mag 135
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

MONTER - do 1 950 PLN

wykonywanie prac monterskich
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Olkusz (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY (ŻAGAŃ) - od 2 800 PLN

Rozkrój płyt, cięcie elementów meblowych, okleinowanie, nawiercanie, prdukcja mebli
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Żagań (lubuskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wg załączonego programu stażu.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - UMREFDO30/16/0028 - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Bogdaniec (lubuskie)

OPERATOR MASZYNY ROZLEWNICZEJ- PRACOWNIK DO ROZLEWANIA GAZU - od 1 850 PLN

Operator maszyny rozlewniczej - pracownik do rozlewania gazu
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Białkowo (kujawsko-pomorskie)