Praca JELICIARZ Ełk WESTPOL-TEEUWISSEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Suwalska 86, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Nadzorowanie jakościowe i ilościowe nad obróbką jelit zwierzęcych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: JELICIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: jeliciarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Jeliciarz (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość procesu przetwarzania ubocznych produktów uboju (jelit), mile widziana obsługa wózka jezdniowego z napędem silnikowym.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
WESTPOL-TEEUWISSEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, skierowania.Kontakt: Emilia Komorowska -tel. 515 046 809 EłkKont. osobisty:wtorek i czwartek ok. godz.10:00 na portierni ZM "Animex"Ełk, ul. Suwalska 86, następnie kierowani na produkcję.e-mail: justynaszark (at) westpol.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Emilia Komorowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: jeliciarz