Praca JELICIARZ Starachowice JAR-POL FUH Jarosław Szymkiewicz

Stanowisko: JELICIARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: kalibracja i obróbka jelit oraz ich czyszczenie

Data publikacji: 2016-07-07

Lokalizacja: Starachowice (świętokrzyskie)

Pracodawca: JAR-POL FUH Jarosław Szymkiewicz

Krańcowa 4, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: JELICIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starachowice

Zawód: jeliciarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: JAR-POL FUH Jarosław Szymkiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Wróbla 9/6, 25-661 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Wróbla

Numer budynku pracodawcy: 9/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: jeliciarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.07.2016