Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 10 816,67 PLN

Zakres obowiązków: Punkt kontaktu dla klientów firmy Cisco i nawiązywanie efektywnych relacji roboczych, rozwiązując problemy techniczne, zarządzając oczekiwaniami i gwarantującsatysfakcję klientów; Nieustanne doskonalenie wiedzy na tematproduktów i protokołów sieciowych wymaganych do świadczenia pomocy technicznej pierwszego, drugiego i trzeciego poziomu we wszystkich krajach, w wyznaczonej dziedzinie technologicznej;

Data publikacji: 2016-08-12

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Punkt kontaktu dla klientów firmy Cisco i nawiązywanie efektywnych relacji roboczych, rozwiązując problemy techniczne, zarządzając oczekiwaniami i gwarantującsatysfakcję klientów; Nieustanne doskonalenie wiedzy na tematproduktów i protokołów sieciowych wymaganych do świadczenia pomocy technicznej pierwszego, drugiego i trzeciego poziomu we wszystkich krajach, w wyznaczonej dziedzinie technologicznej;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 816,67 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 18.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kierunek wykształcenia: Techniczne/ Informatyka/ Matematyka/ Fizyka/ Technologie Komputerowe / Elektronika i pokrewne, doświadczenie zawodowe: 3 lata w środowisku międzynarodowym napodobnym stanowisku, umiejętności: Doświadczenie i wiedza dot. wsparcia technicznego klienta w zakresie IT; Znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej / najnowszych systemów i produktów; Wiedza dot. produktów związanych ze współpracą, centrumdanych, zabezpieczeniami, połączeniami głosowymi, połączeniami bezprzewodowymi, routingiem, przełączaniem i sieciami komutowanymi; znajomość języków obcych: j angielski, poziom znajomości: biegle w mowie i w piśmie, w tym słownictwo biznesowe i IT

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie