Praca INŻYNIER SPRZEDAŻY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Świadczenie usług marketingowych i sprzedazy baz informacyjnych o inwestycjach budowlanych powstałych w Polsce potencjalnym inwestorom z UE i Ukrainy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SPRZEDAŻY

Data zakończenia pracy: 30.11.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
2 lata doświadczenia w zawodzie, znajomość inwestorów zagranicznych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie