Praca INŻYNIER SERWISU Kraków WKM ANDRZEJ KOŚCIARZ

Stanowisko: INŻYNIER SERWISU

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Samodzielne wykonywanie usług instalacji, przeglądów i serwisu aparatury medycznej u klientów na terenie Polski, prowadzenie dokumentacji technicznej z przeglądów realizowanych u klientów, diagnozowanie usterek, dbanie o pozytywne relacje z obsługiwanymi klientami, obsługa laboratoryjnego systemu informatycznego, instalowanie systemów sieciowych.

Data publikacji: 2015-11-25

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: WKM ANDRZEJ KOŚCIARZ

Miejsce pracy:
31-518 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Samodzielne wykonywanie usług instalacji, przeglądów i serwisu aparatury medycznej u klientów na terenie Polski, prowadzenie dokumentacji technicznej z przeglądów realizowanych u klientów, diagnozowanie usterek, dbanie o pozytywne relacje z obsługiwanymi klientami, obsługa laboratoryjnego systemu informatycznego, instalowanie systemów sieciowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SERWISU

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie zawodowe (mile widziane wyższe techniczne), doświadczenie w naprawie i serwisowaniu sprzętu elektronicznego/medycznego, dobra znajomość obsługi komputera, sieci komputerowych oraz systemu Windows, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, umiejętność właściwego diagnozowania i usuwania usterek, umiejętność pracy pod presją czasu, biegła znajomość języka angielskiego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie