Praca INŻYNIER RYBACTWA Lubawa Agro Synteza Lubawa

Towarowa 5, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów w sektora rybactwa śródlądowego w zakresie sprzedaży karm dla ryb i dodatków profilaktycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w godz. 8-17

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: INŻYNIER RYBACTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubawa

Zawód: inżynier rybactwa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wiedza w zakresie hodowli ryb; mile widziane doświadczenie w handlu lub w pracy w sektorze rybackim

Nazwa pracodawcy: Agro Synteza Lubawa

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + list motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Nazwisko osoby zgłaszającej: Janusz Jurkiewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier rybactwa