Praca INŻYNIER ROZWOJU I OPERACJI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Modernizacja istniejących aplikacji oraz procesów konfiguracji narzędzi zarządzania. Projektowanie, wdrażanie oraz konfigurowanie systemów zarządzania w celu sprostania wysokim wymaganiom skalowalności sekwencji CI. Budowanie automatyki do konfiguracji systemu, aktualizacji aplikacji oraz monitorowania.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 333,33 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ROZWOJU I OPERACJI

Data zakończenia pracy: 01.11.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Zaawansowana znajomość skryptów (Python, Bash, etc). Znajomość konfiguracji automatycznych narzędzi (Ansible, Chef, Puppet or equivalent), doświadczenie w obsłudze Linux (CentOs), doświadczenie w tworzeniu oraz konfigurowaniu systemów i aplikacji monitorujących

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie