Praca INŻYNIER PROJEKTU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Kontrola dokumentacji technicznej, rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych, tłumaczenie dokumentacji technicznej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PROJEKTU

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
5 lat doświadczenia w energetyce, wyobraźnia przestrzenna, zdolności geometryczne, czytanie planów, biegła znajomość j. mandaryńskiego (oficjalny standard mówiony języka chińskiego)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie