Praca INŻYNIER BUDOWY DRÓG (O) Tarnów TECHBID TECHNOLOGIE BUDOWLANE I DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY DRÓG (O)

Wynagrodzenie: do 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Inżynier budowy dróg

Data publikacji: 2016-09-12

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: TECHBID TECHNOLOGIE BUDOWLANE I DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Urszulańska 6/3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: delegacja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY DRÓG (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: inżynier budowy dróg

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, wiedza z zakresu budownictwa drogowego. Praca w delegacji na terenie małopolski (pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd) w godz. 7.00-17.00; wynagrodzenie 1850zł. Kontakt: TechBiD Technologie Budowlane i Drogowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 33-100 Tarnów ul. Urszulańska 6/3, tel. 663 253 978, e-mail: biuro (at) jotbejot.pl

Nazwa pracodawcy:
TECHBID TECHNOLOGIE BUDOWLANE I DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Wcześniejszy kontakt tel, Godziny : do godz. 15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Urszulańska

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budowy dróg

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.09.2016