Praca INŻYNIER PROCESU Kłodzko GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.

Piłsudskiego 5, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Nadzór i raportowanie wskaźników jakościowych -Rozwiązywaniebieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesuprodukcyjnego oraz reklamacji klienta -Udział w optymalizacji procesów(produktywność, serwis, ergonomia i bezpieczeństwo pracy)-Współpraca w planowaniu i prowadzeniu projektów LEAN -Wsparciedyrektora produkcji i inżynierów w codziennych obowiązkach -Pomoc wposzukiwaniu problemów i implementowaniu rozwiązań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 058 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PROCESU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: inżynier mechatronik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 058 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Nazwa pracodawcy: GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier mechatronik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.07.2016